Anasayfa / Emlak Haberleri / Dünya markaları Trump Towers’la Türkiye’ye geliyor

Dünya markaları Trump Towers’la Türkiye’ye geliyorDünya markaları Trump Towers’la Türkiye’ye geliyor

İstanbul’un kalbi Mecidiyeköy’deyer alan Trump Towers Mail 15 Mart’ta kapılarını açıyor. Kiralamaların büyük çoğunluğunun bittiği Trump’ta ilk kez Türkiye’ye adım atacak dünya markalarının yanında Türkiye’nin önde gelen firmaları da yerlerini aldı.

Toplamda 43 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip beş katlı Trump Towers Mall eğlence, yeme-içme ve modanın yeni adresi olma hedefi ile kapılarını açacak. Merkezde 180 adet kiralanabilir birim bulunuyor.

Alışveriş merkezinin içerisinde yer alan ve çocuklara ayrılmış 9 bin metrekarelik Mini Mail Trump’ın büyük ilgi görmesi bekleniyor. Sadece çocukların kullanabileceği bu alanda çocuk tiyatrosu, yeme-içme bölümü, çocuk giyim mağazaları ile çocuk oyun alanları olacak. Türkiye’nin ilk Disney Tiyatrosu, Fox Entertainment, özel tasarım D&R Kids ve Trump Kids Konsiyerj Hizmeti de yine bu katta yer alacak. Trump Tovvers Mall’un bir diğer önemli özelliği de bin 500 metrekarelik terası. Şehir merkezinde yer alan bir AVM’de bu kadar büyük bir açık alanın ciddi bir çekim gücü yaratması bekleniyor.
Yeni markalar geliyor

Trump’taki iki kulenin oturduğu platformun alışveriş merkezine bağlanarak elde edildiği terasa AVM’nin içinden panoramik asansörle çıkılabiliyor. Yeme içme bölümlerinin yer alacağı ve çeşitli etkinliklerin düzenleneceği terasta insanların keyifli vakit geçirmesi sağlanacak. Ayrıca terasta sokak lezzetlerinin de olduğu bir bölüm yer alacak.

Promod, Crocs, Gymboree, Pure Jatomi Fitness Çenter ve daha bir çok marka Trump Tovvers Alışveriş Merkezi ile ilk kez Türkiye’ye giriş yapacak. Netvvork, İpekyol, Kiğılı, Boyner, Mango, Damat&Tvveen gibi moda dünyasının önde gelen markalarının yer seçtiği Trump Towers Alışveriş Merkezi; Dufv, Tvvist, Sarar, Paşabahçe, İnci, Network, Desa, Divarese, Saat&Saat gibi önde gelen markalara da bünyesinde yer veriyor. Dünyaca ünlü şeflerin yer aldığı yeme-içme platformunda Borsa gibi seçkin restoranların yanında Midpoint, Fratelli La Buffalo, HD İskender, Günaydın, Burger King, Ramiz Köfte gibi yeme içme markaları da hizmet vermeye hazırlanıyor.

  Konteyner Ev Fiyatları - Konteyner Ev Üretici Firmaları

Fitness Center’ıyla fark yaratacak

Sinemasının Mars Entertainment ve D&R işbirliği ile işletileceği merkezde fitness club’u da Pure Jatomi Fitness çalıştıracak.

Mecidiyeköy’ün kalbinde yer alan Trump Towers Mall’ın sadece bulunduğu bölgeye değil, Kartal’dan da Bağdat Caddesi’ne, Ataköy’den Yeşilköy’e ve Yeşilyurt’a kadar İstanbul’un her yerine hizmet vermesi hedefleniyor. Trump Tovvers Mail, gelenlerin hem eğlendiği, hem kültürel faaliyetler yapabildiği hem de çocuklarla hoş vakit geçirilen bir yer olarak tasarlandı. Merkeze geleceklere keyifli bir zaman, eğlence ve iyi bir alışveriş platformu vaad ediliyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir