Anasayfa / Haberler / E-Öğrenme Semineri, 11 Şubat Tarihinde Okan Ünivesitesi Kampüsünde

E-Öğrenme Semineri, 11 Şubat Tarihinde Okan Ünivesitesi Kampüsünde
Enocta

Enocta, Okan Üniversitesi işbirliği ile 11 Şubat 2011 tarihinde düzenlenecek e-öğrenme seminerinde, “UNESCO Küresel E-Öğrenme” Başkanı Tapio Varis konuşmacı olacak ve semineri yönetecek.

Türkiye’de e-öğrenme konusunun duayen ve lider kuruluşu Enocta ile Okan Üniversitesi’nin işbirliği ile gerçekleştirilecek ‘E-Öğrenme: Yenilikler ve Avrupa’daki Gelişmeler’ konulu E-Öğrenme Semineri, 11 Şubat tarihinde Okan Ünivesitesi’nin Mecidiyeköy Kampüsü’nde yapılıyor. Programın Seminer Bölümü’nü, UNESCO Küresel E-Öğrenme Başkanı olan Finlandiyalı Tapio Varis yönetiyor.Açılış konuşmalarını Enocta Genel Müdürü Ahmet Murat Hançer, Okan Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi Müdürü Doç. Dr. Gonca Telli Yamamoto ve Okan Üniversitesi OKSEM Müdürü Targan Ünal’ın yapacağı Seminer programında ise, Varis’in yanı sıra, Finlandiya Vergi İdaresi Danışmanı Dr. Petri Tapani Lounaskorpi’de konuşmacı olacak.

Seminer’de Dünyada ve Avrupa’da E-öğrenme konusunda yaşanan gelişmeler, yeni uygulamalar, e-öğrenme de Bulut (Cloud Computing) kullanımı hakkında bilgi verilecek.

Halen Global University System (GUS) Başkanlığı görevini de yürüten, geçmişte Costa Rica Barış Üniversitesi Rektörlüğü yapan Varis’in e-öğrenme konusunda 200’ün üzerinde makalesi bulunuyor.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir