Anasayfa / Haberler / E-Ticaret Sitesi Yapmak İsteyen Yatırımcılara WooCommerce

E-Ticaret Sitesi Yapmak İsteyen Yatırımcılara WooCommerceE-Ticaret Sitesi Yapmak İsteyen Yatırımcılara WooThemes’in Yeni Eklentisi WooCommerce İle Ücretsiz WordPress Alt Yapısını Kullanarak e-ticaret Sitelerini Yapabilirler


WordPress kullanıcılarının çok yakından tanıdığı tema sağlayıcısı WooThemes, geçtiğimiz günlerde yeni eklentisi olan WooCommerce‘i duyurdu. WordPress üzerinden kurabileceğiniz bu ücretsiz eklenti sayesinde, istediğiniz bir WooThemes temasını satın alarak kolayca bir e-ticaret sitesi yaratmanız mümkün.

Ödeme seçenekleri ve tema tasarımları ücretli olan WooCommerce eklentisi, geliştirilmiş raporlama, kargo/vergi yönetimi, ürün/stok yönetimi, müşteri/sipariş yönetimi, kupon sistemi gibi bir çok özelliği ise ücretsiz olarak sağlıyor. Dolayısıyla WordPress’e ücretsiz bir şekilde WooCommerce’i kurarak e-ticarete başlamanız mümkün. WooThemes ödeme işlemleri için ise basit bir API sağladıklarını ve bu API sayesinde kendi ödeme sisteminizi entegre edebileceğinizi belirtiyor.
WordPress’i yakından tanıyan kullanıcılar için aynı platform üzerinden bir e-ticaret platformu oluşturmak öncelikli tercih olacaktır. Ancak, WooCommerce’in altyapısı büyük e-ticaret firmaları için yeterli olmasa da, henüz işin başında olan girişimciler için iyi bir alternatif olabilir.

Dilerseniz WooCommerce için hazırlanmış tanıtım videosunu izleyebilir ve The WooThemes Blog‘u ziyaret ederek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

WooCommerce için hazırlanmış tanıtım videosu

  Çimentocular ABD’yi yeniden keşfetti!Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir