Anasayfa / Şirket Haberleri / Ear Teknik, Dünyanın En Küçük İşitme Cihazını Üretti

Ear Teknik, Dünyanın En Küçük İşitme Cihazını ÜrettiTürk firması Ear Teknik, yarım gram ağırlığında işitme cihazı üretti. Firma uzun bir Ar-Ge çalışmasının ardından ürettiği, dünyanın en küçük işitme cihazı unvanına sahip ‘Earnet Nano2’yi bu ayın başında piyasaya sundu.
Ortalama satış fiyatı 3 bin TL olan cihaza yurtdışından da siparişler gelmeye başladı. Kulağın içerisine yerleştirilen cihazın dışarıdan fark edilmediği belirtilen açıklamada, cihazın bu özelliğinden dolayı işitme kaybı olan, ancak bunun bilinmesini istemeyen kişilerden büyük talep görmesinin beklendiği kaydedildi. Ear Teknik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Ağaç, cihazın estetiğe önem verenler için somut çözüm sunduğunu ifade ederek, ‘Cihazın ses kalitesi çok yüksek. Sesin doğal gelişini sağladık. Cihaz, ortama göre kendini adapte ediyor, analiz ediyor.’ dedi.

  Güzel İş Kapısı 185 Kişiyi İş Sahibi YapacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Anonim Şirketlerin Özellikleri ve İnceleme

Bu yazımda; “Anonim Şirketlerin” özelliklerini incelemeye ve özet şekilde sunmaya çalışacağım. Anonim Şirketler ve özellikleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir