Anasayfa / Kariyer ve İş / Eba İnşaat Eleman Alımı 2014

Eba İnşaat Eleman Alımı 2014Eba Gayrimenkul Personel Alım İlanları 2014

Eba Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, 2014 yılında iki markalı konut projesi için lansmana çıkmayı planlıyor. Türkiye’nin önde gelen iplik sanayicilerinden olan Uçar, ilk olarak Küçükçekmece Cennet Mahallesindeki Cennet Koru projesini şubat sonunda lanse edecek. 30 dönümlük alanda hayata geçecek Cennet Koru’da 410 daire ve 26 dükkan olacak. İnşaatının 24 ayda tamamlanmasını planladıklarını söyleyen Uçar, “Arsayı, hasılat paylaşımı modeliyle Soğuksu Ailesi’nden aldık. Zaten o bölgenin adı Soğuksu. Göçmen bir aile… Bu ailenin özel mülkü 70 dönümlük bir koru da var. Orayı da projeye entegre ettik” diyor.
cennet koru eba insaat

Eba Gayrimenkul, Kadıköy Fikirtepe’de Keleşoğlu İnşaat’la birlikte bir kentsel dönüşüm projesi de gerçekleştirecek. Fikirtepe Metrobüs durağının hemen yanındaki projede 350 daire, 140 ofis ve 80 dükkan bulunuyor. Bahattin Uçar, Fikirtepe’deki yasal altyapının tamamlanmasından sonra lansmana çıkabileceklerini söylüyor.

ADRES: EGS Business park B2 blok kat.4 Yeşilköy – Bakırköy / İSTANBUL
TELEFON: 0212 465 51 00
FAX: 0212 465 72 73
E-POSTA: info@ebainsaat.com

  İşitme cihazları sektörü eleman arıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Konferanslara Katılarak Parlak Bir CV Yazmak

Parlak ve ilgi çekici bir CV yazmak. Orijinalinin simülasyonu olan Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir