Anasayfa / Kariyer ve İş / Ebebek 150 Kişi Alacak

Ebebek 150 Kişi AlacakEBEBEK.COM 150 kişi
Genel müdürlük ve mağazalar dahil olmak üzere toplam 316 kişilik ekibi var. 2011 yılında 300 kişiyi işe alan firmanın bir yıl içinde bu kadar kişiye istihdam sağlamasının sebebi mağazalar tarafında yaşanan sirkülasyon oldu. Perakende sektöründe faaliyet gösteren birçok şirkette benzer durum yaşandığına dikkat çeken Ebebek Genel Müdürü Halil Erdoğmuş, “2011’de yüzde 21 büyüdük. Bu yıl yeni mağazalarla birlikte yaklaşık 150 kişiyi daha istihdam edeceğiz” diyor.
Firma en çok Ebebek’ler tarafında işe alımlar yapıyor. En sık aranan pozisyonlar arasında işletme müdürü/müdür yardımcısı, bebekolog (satış danışmanı), kasiyer, depo elemanı ve yarı zamanlı bebekolog yer alıyor. Genel müdürlük içinse muhasebe, e-ticaret, sevkıyat, müşteri hizmetleri ve operasyon son dönemlerde en çok işe alım yapılan bölümlerden…

Firmaya Secretcv.com’da yayınlanan ilanlar aracılığıyla başvuru yapılabiliyor.

Ayrıca Ebebek.com sitesinde yer alan “kariyer fırsatları” sayfasından da ulaşmak mümkün. Mağazalarda bulunan mini CV’ler aracılığıyla yapılan başvurular da değerlendiriliyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Üniversitelerde İş Garantili 10 Bölüm

ÇAĞIMIZ “Bilgi Çağı” olarak tanımlanıyor. Bilgi en büyük zenginlik ve değer olarak genel kabul görmenin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir