Anasayfa / Şirket Haberleri / Ece’den Geleneksel Ramazan Ajandası Çıktı

Ece’den Geleneksel Ramazan Ajandası ÇıktıPek çok İslami bilgiyi detaylı bir şekilde içinde taşıyan ECE Geleneksel Ramazan Ajandası, İstanbul Eyüp Sultan Cami merkez alınarak imsakiye saatlerini programlayan özel Türkiye Haritası, Kabe merkezli dünya ülkeleri saat dilimleri, doğal yollarla kıble yönünü bulma yöntemleri, Hac mevsimi kura ve hac farizası akışının yer aldığı bölümleriyle dikkat çekiyor.

Diyanet İşleri Başkanlığının yanı sıra ilgili tüm kurum-kuruluşların iletişim bilgilerinin de yer aldığı ECE Geleneksel Ramazan Ajandası’nda İslam dünyası için mübarek sayılan kandiller, anlam ve ifadeleri ile kullanıcıya sunuluyor.

Dr. Veysel Akkaya denetiminde uzman bir ekip tarafından hazırlanan ECE Geleneksel Ramazan Ajandası, 2011 yılının son 6 ayı içerisindeki özel günlere, doğadaki önemli değişimlere, rüzgarlara ve yıllık hava durumunu gösteren çizelgeye dek birçok faydalı bilgiyi de içeriğine taşıyor.
İslamiyet’te mübarek sayılan üçaylardan itibaren yıl boyunca kullanıcısının elinden düşürmeyeceği ECE Geleneksel Ramazan Ajandası, cep boyutları ile günün her anında kolaylıkla taşınabiliyor, pratik kullanım sağlıyor.

Vazgeçilmez bir alışkanlık yaratacak olan ECE Geleneksel Ramazan Ajandası, deri kapağı, özel şamua kağıda baskılı, varak yaldız ağzı, özel koruyucu şık kutusu ile değerli bir armağan seçeneği de oluşturuyor.

Ayrıca kuşe kağıda dört renk baskılı, sıvama kapaklı ekonomik çeşidi de bulunan ECE Geleneksel Ramazan Ajandası’nı kırtasiyeciler ve seçkin kitapçılarda bulabilirsiniz.

www.eceajandasi.com adresinden online alışveriş de yapabilirsiniz.

Özel deri kapaklı ürün tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 14,00 TL
Sıvama kapaklı ürün tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 09,00 TL

  Coca Colanın 125 Yıllık SerüveniYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir