Anasayfa / Kariyer ve İş / Eczacıbaşı Staj Programı “Kariyer Test Sürüşü”

Eczacıbaşı Staj Programı “Kariyer Test Sürüşü”Kariyer Test Sürüşü’ne başvurular başladı

Eczacıbaşı Topluluğu, staj programı “Kariyer Test Sürüşü”nü (KTS) bu yıl dördüncü kez düzenliyor. Program, üniversitelerin lisans üçüncü sınıf ve yüksek lisans birinci sınıf öğrencilerini kapsıyor.
Programda “pilot” olarak nitelendirilen stajyerler, pazarlama, satış, iş geliştirme, dışsatım, finans, tedarik zinciri, üretim, kalite, Ar-Ge, Ür-Ge (ürün geliştirme], İK, bilgi teknolojileri fonksiyonlarında en az iki ay olmak şartıyla projeler üzerinde mentorlar önderliğinde çalışıyor.

KTS pilotu olmak isteyen adaylar başvuruları, kampüslerindeki KTS stantlarından, kariyertestsurusu.com veya eczacibasikariyer.com sitelerinden alınıyor. Site üzerinden 1 Şubat-31 Mart tarihleri arasında başvuru yapılabiliyor.Bu yıl şubat-mart aylarında, “kampüs marka elçileri” aracılığıyla üniversitelerdeki bilinirliğini artırmayı hedefleyen KTS, Eczacıbaşı çalışanları tarafından açılan stantta hem öğrencileri bilgilendiriyor hem de başvuruları topluyor. KTS, Facebook sayfasında da aktif. Yılda ortalama 2 bin başvuru alan KTS’ye her yıl işe alım kriterlerinden başarıyla geçen 20 öğrenci staja alınıyor.

  Samsung Electronics Türkiye Staj BaşvurusuYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir