Anasayfa / Kariyer ve İş / Eğlence Parkı Vialand’a 4 Bin Kişi İşe Alınacak

Eğlence Parkı Vialand’a 4 Bin Kişi İşe Alınacak

Temalı Park Vialand İş Başvurusu

Vialandİstanbul’du açılması için son hazırlıkların yapıldığı eğlence parkı Vialand’da işe alım süreçleri başladı. 4 bin kişinin işe alınacağı hu süreci yönetmesi için İK dünyasının deneyimli isimlerinden biri olan Bekir Ozkan görevlendirildi.

Bu yaz İstanbul çok şenlikli olacak. Çünkü Avrupa’nın en büyüğü olma iddiasında bir eğlence parkı geliyor. Gürsoy Gaip & Via Properties Ortaklığı girişimiyle Mehmet Emeç’in önderliğinde hayata geçirilen Türkiye’nin ilk temalı parkını, gösteri merkezi ve alışveriş caddeleriyle bir araya getiren Vialand, açılışa hazırlanıyor.

Böylesine iddialı bir projede belki de en kilit görev hiç kuşkusuz insan kaynakları olmalı. Kolay değil nisan ayına kadar tam 4 bin kişi işe alınacak.İşte bütün bu süreçleri yönetecek olan kişinin adı geçen hafta belli oldu. Bu dev projenin tüm insan kaynakları operasyonlarını Bekir Özkan yönetecek. Marmara Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Bölümü mezunu olan Özkan, İK sektörüne 1996 yılında Karamık Yönetim Danışmanlık şirketinde kıdemli danışman olarak girdi, sonrasında aynı şirkette grup müdürlüğüne ve 1999 yılında da genel müdürlüğe terfi etti.

2000 yılında Turkcell Grubu şirketlerinden Global Bilgi’de işe alım ve yerleştirme, eğitim, iç iletişim ve iş hukuku, personel/özlük birimlerinden sorumlu insan kaynakları operasyon müdürü olarak göreve başlayan Özkan, 2003 yılına kadar bu görevde kaldı.

Ardından bir süre danışman olarak çeşitli sektörlerden firmalara İK danışmanlığı yapan Özkan, 2005 yılında Atlas Jet firmasında işe alım ve yerleştirme, personel, iş hukuku, işgücü planlaması, iç iletişim ve çeşitli projelerden sorumlu insan kaynakları başkanı olarak göreve geldi.

2008 – 2011 yılları arasında Art Grup Reklam Ajansında benzer süreçleri yöneten Özkan, son olarak değerlendirme merkezi/gelişim merkezi ve işe alım projeleri ile ilgili danışmanlık yapıyordu.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

4 Yorumlar

  1. Fun lap eğlence merkezinde deneyiyim car vialand evim yakın sizinle çalışmak istiyorum

  2. G.O.P İSTANBUL

  3. gaziosman paşa

    istanbul

  4. merhaba ben Mehmet sizinle beraber çalışmak istiyorum daha önce mağazalarda depo elemanı olarak çalıştım yaklaşık 1 yıldır iş arıyorum bulamıyorum ilgilenirseniz sevinirim yüzde elli engelli durumum var raporluyum epsilepsi nöroloji hastalıkları ama yüzde seksen iyim rahatsızlığım tutmuyor ama ilaçlarımı kullanmaya devam ediyorum sizlerden haber bekliyorum enkısa zamanda ararsanız sevinirim bu numaradan bana ulaşabilrsiniz 05398204162

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir