Anasayfa / Giyim ve Moda / Ekol Giyim

Ekol GiyimBayan hazır giyim sektöründe sağlam bir yapıya sahip olması ve gelişmiş ve çağdaş mağazacılık sektöründe bir marka haline gelmiş olan EKOL Giyim, 1986 yılında ankara’da kuruldu.
Çalışma sekline ve sattığı ürünlere güvenen ve kaliteden asla taviz vermeyen lüks yaşamı seçen modern kadınlar için artık vazgeçilmez hale gelen EKOL koleksiyonu,pantolon,etek ve kullanılan özel kumaşlarla kombinlenen ceket takımları ile çalışmalarını sürdüren bayanın hızlı temposuna uyum sağlarken, şık görünümden asla ödün vermek istemeyenler içinde farklı ürün çeşitleriyle müşterilerine büyüleyici bir etki yaratıyor.

Her sezonda bir çok bayanın dolabında vazgeçilmelmez ürünler arasına giren EKOL Giyim herhangi bir moda akımına sığınmadan yenilikçi ve güçlü tasarım ekibiyle her yeni sezonda dünyanın en büyük moda merkezlerinde yeniliklere göre kendine has çizgisi ile bunu birleştirip türk kadınlarına uyarlıyor.

  Hazır giyim pazarında erkek segmenti yükselişteYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Dış Giyim Markaları İç Giyime De El Attı

Koton, Defacto, D’S Damat, LC Waikiki gibi perakendeciler iç giyime de el attı. Dış giyim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir