Anasayfa / Emlak Haberleri / Ekolojik İş ve Yaşam Merkezi

Ekolojik İş ve Yaşam MerkeziEKOLOJİK İŞ VE YAŞAM MERKEZİ

Kurtköy’de homeoffice konseptinde geliştirilen Dumankaya Flex Kurtköy, en ileri teknolojik alt yapıya sahip olmasının yanı sıra Leed sertifikasına aday bir proje. Doğal kaynaklan koruyan Flex Kurtköy, enerji tüketiminde maksimum tasarruf sağlayan ekolojik bir iş ve yaşam merkezi olarak tasarlandı.

Dumankaya Flex Kurtköy projesi iş ile ev yaşamını bir araya getiren home office konseptinin dışında farklı birçok niteliğe sahip, Flex akıllı ev teknolojisinin çevreye duyarlı bir anlayışla harmanlandığı özel bir proje.

Dumankaya Flex Kurtköy’te 5 ayrı blokta toplam 376 adet home ofFıce bulunuyor. 40-66 m2 arası stüdyo home ofFıce’ler, 60-86 m2 arası 1+1 home office’ler ve 90-154 m2 arası 2+1 home offıce’ler projedeki daire tiplerini oluşturuyor. Flex’teki tüm home office’lerde ev duygusu korunurken en üst düzey teknolojik alt yapı sunuluyor.
Kapalı devre iletişim platformu ile hava durumundan trafiğe, site içi duyurulardan Dumankaya haberlerine kadar her türlü konuda bilgi edinilebiliyor. Pusula Business ile 7/24 sekreterya destekli concierge hizmeti, firmalara özel Türkçe ve İngilizce 7/24 cali çenter hizmeti, firma çalışanlarının motivasyonuna yönelik özel hobi organizasyonları, özel davet ve toplantı organizasyonları, her türlü teslimat ve kurye hizmeüeri, hatırlatma servisi, indirimli araç kiralama ve havaalanı transferi gibi sayısız hizmet veriliyor.

Flex her türlü alt yapısı ve mimari özellikleriyle Leed sertifikasına aday bir proje olarak farklılaşıyor. Bu özelliği ile Dumankaya Flex Kurtköy’de ısı ve ses yalıtımıyla daha az maliyet, daha az karbon salınımı, yeşil çatı uygulamasıyla yağmur suyundan yararlanma, atık sisteminin yükünü hafifletme, bölge florasından oluşturulan yeşil katmanlarla oksijen üretimi ve sera etkisi oluşturan yansımaları en aza indirgeme gibi birçok konuda çevreye daha duyarlı bir yaşam alanı hedefleniyor.

  Müteahhitler ‘kentsel dönüşüm timi’ kurdu

Projenin künyesi:

Projenin adı: Dumankaya Flex Kurtköy
Yeri: Kurtköy
Yapımcı firma: Dumankaya
Teslim tarihi: 2013
Konut sayısı: 376 home Office
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir