Anasayfa / Kariyer ve İş / Electro World 1.000 personel işe alacak, Electro World iş başvurusu

Electro World 1.000 personel işe alacak, Electro World iş başvurusuElectro World Personel Alımları

Yılı 60 bin metrekare ve 20 mağazayla kapatacak olan Electro World Türkiye CEO’su Bahadır Özbek, 2018’de 14 yeni mağazayla satış alanlarına 25 bin metrekare, çalışan sayısına da 1.000 kişi eklemeyi hedeflediklerini söyledi. Şirketin şu anda 1.500 çalışanı var.

Bu yıl Çorlu ve Sakarya mağazalarını bayilik sistemiyle açtıklarını ifade eden Özbek, “Şu an 500 başvuru aldık. 10 yeni ile gireceğiz. 2011 yılı içinde yüzde 80 büyüme hedefimiz var. Nihai hedefimiz 100’ün üzerinde mağaza ve 5 yıl içinde pazar lideri olmak” diye konuştu.
En fazla büyüme Konya’da
Bu yıl metrekare başına satışta yüzde 15 büyüdüklerine de değinen Bahadır Özbek, mevcut mağazalarındaki ortalama büyümenin ise yüzde 14 olduğunu anlattı. Bahadır Özbek, “En fazla büyüme ise yüzde 40 ile Konya’da oldu. Bursa büyümede ikinci sırada. İstanbul’daki büyüme ise yüzde 10’un üstünde. 2018 yılında açacağımız mağazalar ağırlıklı olarak Anadolu’da olacak. İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya’ya gideceğiz” şiklenid konuştu.
Özbek, son zamanda perakende sektöründe konuşulan bir yatırımcının çıkacağı yolundaki haberlere ilişkin de açıklama yaptı.

‘Elbet biri havlu atacak’
Özbek, “Herkes kendi işine baksın. Dedikodu yapmasın. Eğer bir marka biz çıkacağız, bizi alır mısın derse bu konuyla ilgilenmeye başlarız. Akıllı yatırımcının çıkması akıl kârı olmaz. Elbet biri bir gün havlu atacak. Ancak Türkiye Avrupa’nın 7’inci pazarı ve önemli.”

Pazar hızlı büyüyor
-Pazarı yılın ilk 3 çeyreğinde 12.7 milyar TL’lik hacme ulaştı.
-2010’un 3. çeyreğinde Türkiye ekonomisinde bir rekor kırılarak 4.56 milyar TL ile 3 yıldan sonra ilk defa 2007 yılı 4’üncü çeyrek pazar hacminin üzerine çıkıldı.
-Sektör geçen yıla oranla yüzde 20 artış ile 12 milyar dolar seviyesine ulaşacak.
-Pazarın 2011’de yüzde 15-20 seviyelerinde büyüyerek 14 milyar doların üzerine çıkması öngörülüyor. öngörülüyor.Milliyet

  Migros 6.000 personel işe alacak, Migros iş başvurusu

Electro World iş başvurusu için linke tıklayınız.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir yorum

 1. Almera elektronik şirketinde “ Müşteri İlişkileri Sorumlusu” olarak çalıştığım süre içerisinde yaptığım pazar analizleri ile yeni müşteriler kazandırarak ve müşteri memnuniyetini hedeflenen orandan daha fazlasına çıkararak şirketimin karlılığını önemli ölçüde arttırdım.

  Bugüne kadar görev aldığım tüm şirketlerde araştırmacı, yenilikçi ve fırsat yaratan bir rol alarak, şirketlerimin daha etkin bir yapıya kavuşmasını sağladım. Bahsettiğim araştırmacı kişiliğim, yenilikçi yapım ve bugüne kadar gösterdiğim performans ve geniş tecrübem ile şirketiniz için de son derece yararlı olacağıma inanıyorum.
  temmuz ayı içerisinde bir görüşme için uygun olabilirim. Pozisyonun gerekliliklerini ve benim bu pozisyonun gerekliliklerine uygunluğumu görüşmek üzere sizden haber bekliyorum.

  İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

  Saygılarımla,

  m.deniz TAŞAR

  İLETİŞİM:0532 052 35 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir