Anasayfa / Kariyer ve İş / Elektroworld Mağazaları Büyüme Rekoru Kırıyor

Elektroworld Mağazaları Büyüme Rekoru Kırıyor2012 yılına kadar yaklaşık 20 yeni mağaza açmayı hedefleyen elektroworld mağazalarında çalışmak isteyen arkadaşlarımız elektroworld iş başvurusu bağlantımızı kullanmalısınız.

2010 ve 2011 Mayıs ayları karşılaştırıldığında tüm elektronik pazarı yüzde 20, elektronik perakendecileri kanalı ise yüzde 35 büyüdü.

Electro World’ün açıklamasında, aynı dönemler göz önüne alınarak yapılan değerlendirmede, Electro World’ün yüzde 106 büyüme gerçekleştirerek, tüm pazarın 5 ve kendi kanalının da 3 katı büyüme oranına ulaştığı belirtildi.
Ocak-Mayıs 2010 ve 2011 dönemlerine bakıldığında da tüm elektronik pazarının yüzde 23 ve yine Electro World’ün içerisinde bulunduğu elektronik perakendecileri kanalının yüzde 34 büyüdüğü, yine aynı dönemler göz önüne alındığında Electro World’ün büyüme oranının yüzde 63 olarak gerçekleştiği kaydedildi.

Electro World’ün son bir yılda tüm elektronik pazarının 3 katı ve kendi kanalının ortalama büyümesinin ise 2 katı bir büyüme performansına imza attığı bildirildi.
Electro World Türkiye Genel Müdürü Bahadır Özbek, konuya ilişkin değerlendirmesinde, Electro World Türkiye operasyonlarının, bu performanslara hali hazırda 10 ilde 21 mağaza ile ulaştığını, 2012′nin Mayıs ayına kadar 25 ilde 40 mağazaya çıkarak sağlıklı, sürekli ve sürdürülebilir bir büyümeyi kalıcı kılacaklarını belirtti.

  Türkiye’nin ilk ve tek yurt dışı yaşam, sağlık ve eğitim merkezini açtıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

CEO’ların yerine yönetim kurulu başkanları geçmeye başladı

Son dönemde bazı şirketlerde ayrılan CEO’ların yerine yönetim kurulu başkanları geçmeye başladı. Son olarak Borusan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir