Kariyer ve İş

Eleman Arayan İnşaat Firmaları 2014

Eleman Arayan İnşaat Şirketleri – İnşaat Firmalarının İş İlanları

İnşaat firmaları, 2014’te dev projelerin yanı sıra butik projelere de imza atmaya hazırlanıyor. Hız kesmeden yatırım yapmaya devam eden 24 inşaat firması milyarlarca dolarlık 70’e yakıtı yeni konut projesini satışa sunmaya hazırlanıyor…İNŞAAT sektörü geleceğe umutla bakıyor. Döviz kurlarının artması, konut kredi faizlerinin yükselmesi ve satışlardaki durgunluk bile sektör temsilcilerinin gözünü korkutmadı. Markalı ve markasız inşaat yapan birçok firma, yeni projelerini satışa sunmaya hazırlanıyor. Konut sektöründeki yükseliş trendinin devam edeceğini tahmin eden firmalar, 2014 yılında da birbirinden iddialı konut projelerini satışa sunacaklar.

insaat-isci-alim ilanlari

BÜYÜK PROJLER GELİYOR

İstanbul dışına da açılan inşaat firmaları, İzmir, Bursa, Gaziantep, Bodrum ve Çeşme’de dahil olmak üzere 2014‘te yaklaşık 20-30 bin yeni konut üretecek. Soyak Hadunköy’de 5 bin konutluk ve Selimoğlu Group Fikirtepe’de 6-8 bin konutluk dev projelere başlamayı planlıyor. DKY İnşaat 2014 yılında beş projede 2 bin 500 konut, İnanlar İnşaat ise dört projede toplam 2 bin 400 konut üretmeyi hedefliyor. Yeni projelerde 20-30 milyon TL’den başlayan yatırım tutarları, 500 ile 700 milyon TL’ye kadar çıkıyor.

BUTİK PROJELER HIZ KAZANDI

İnşaat firmalarının geleceğe umutla bakmasını sağlayan en önemli unsurlardan biri de kentsel dönüşüm projeleri. Gözünü kentsel dönüşüm projelerine çeviren inşaat firmaları, dev projelerin yanı sıra 20-30 konutluk butik projelere de imza atıyorlar. Özellikle İstanbul’da Kartal’dan Bayrampaşa’ya, Bağdat Cadde-si’nden Nişantaşı’na kadar birçok semtte inşaat firmaları eski binaları yenilemek için kolları sıvamış durumda.
İşte tanınmış 24 inşaat firmasının 2014 yılında start vereceği yeni projeler ve eleman alımlarıBir Yorum

  1. inşaat işinde calışmak istiyorum boya badana duvar ustasıyım ilginize arz ederimm 0535 077 67 38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu