Anasayfa / Haberler / Emekli Maaşları Bayramdan Önce Verilirmi

Emekli Maaşları Bayramdan Önce Verilirmi

Emekli Maaşları Ne Zaman Ödenir, Emekli Maaşları Bayramdan Önce Verilirmi

Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç Kurban Bayramı tatilinin 6 gün olarak belirlendiğini açıkladı.

Bugünkü Bakanlar Kurulu toplantısında görüşülen Kurban Bayramı ve Cumhuriyet Bayramı tatillerinin toplamda 6 gün olduğunu Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç açıkladı. Açıklamada Arınç arefe gününün de tam gün tatil olduğunu ifade etti.

Arınç emekli ve dul ve yetim ödemelerinin de bayram öncesi yapılacağını söyledi.Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, emekli, dul ve yetim aylığı alanlara bayram öncesinde ödeme yapılacağını açıkladı.

Arınç, ”Tahsis numaralarının son rakamları 9,7,5 ve 3 olanlara 17 Ekim’de, 1,8 ve 6 olanlara 18 Ekim’de 4,2 ve 0 olanlara 19 Ekim tarihinde ödeme yapılacak” dedi.

Bayramda köprü ve otoyollar da ücretsiz olacak.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından yaptığı açıklamada, ”Tezkereyi aldık bundan sonrası savaştır diye kimsenin aklına gelmesin. Biz barışçı bir ülkeyiz savaşı düşünmeyiz aklımıza da getirmeyiz. Ama bağımsızlığımıza da, egemenliğimize de belki hiç şüphesiz pek çok ülkeden daha fazla hasasiyet gösteririz” dedi.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

4 Yorumlar

  1. Sayın başbakanım diğer emeklilere ödendiği gibi biz emekli sandığından maaş alan memur emeklilerine de maaşları bayramdan önce yatırma imkanınız olmazmı. Bizide sevindirirseniz çok mutlu oluruz. şimdiden kurban bayramınızı kutlar başarılar dileklerimle saygılar sunarım.

  2. ibrahim çüküren

    sayın başbakanım neden ssk ce bağkur maaşlarını kurban bayramından önce ödüyorsunuzda… EMEKLİ SANDIĞI EMEKLİLERNİN MAAŞLARINI NEDEN ÖDEMİYORSUNUZSSK VEBAĞKURLULAR MÜSLÜMANDA . EMEKLİ SANDIĞI EMEKLİLERİ HIRİSTİYANMI. SSK. VE BAĞKURLILAR KURBAN KESSİNDE EMEKLİ SANDIĞI EMEKLİLERİ KESMRSİNMİ SAYIN BAŞBAKANIM NEDEN KURUMLAR ARASINDA AYRICALIK YAPIYORSUNUZ.SİZ AYRRIMCIMISIN IZ. O ZAMAN BİR DAAHAKİ GENEL SEÇİMLERDE WMWKLİ SANDIĞI EMEKLİLERİNSEN HİÇ OY BEKLEMEYİN . ATRIK AKP. YE OY ATMAZLAR. BEN KANDİM ATARIM OAYRI. BİRDE KURUMUNUZA 2. AYDIR MAAŞ ALAMADIĞIMI BELİETEREK MADDİ YARDIM TALEP ETTİM YARDIM ETMEDİNİZ HERHALDE REVLETİN PARASININ HEPSİNİ ANKARADA YİYİP BİTİRDİNİZ SİZDAN DR ĞİLSE AKBANK TAN AKBANK YÖNETİCİLERİNDEN ALLAH BİNKERE RAZI OLSUN. KSES BAŞVURUMU ONAYLAMIŞLAR. EN AZINDAN BAYRAMDA 3.İLA E KİLO ET ALABİLECEĞİZ. ALLAH RASZI OLSUN AKBANK IN TÜM GÖREVLİLERİNDEN. NAYRAKLI KAYMAKAMLIĞI BANA YARDIM ETMSDİ. ALLAH ONLARI CE HENNEMİNE ATSIN. AMİN.AMİN.AMİN.. YORUMCU EMEKLİ DEVLET MMMMRMURU İBRAHİM ÇÜKÜREN.. 20.10.2012. SAAT……16.42

  3. 65 yaş üstü yaşlı maaşları bu yasaya dahil mi dahilse neden ödenmedi ?

  4. mücahit özdemir

    sayın arıç malüllük aylıkları 17. 18 19 ekımlerde veilecek diyosunuz hani nerde verilmedi insanların ümitleriyle kımse oynamasın söz ağızdan çıkar hani nerde sözlerin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir