Anasayfa / Giyim ve Moda / Emporio Armani Ankara Mağazasını Açıyor

Emporio Armani Ankara Mağazasını AçıyorEmporio Armani Ankara mağazası, 25 Haziran Cumartesi Ankara’da açılıyor. Doğuş Turizm Grubu bünyesindeki Emporio Armani, Ankara’da Panora Alışveriş Merkezi’nde 275 metrekarelik mağazada meraklılarıyla buluşacak.
Emporio Armani mağazası, alışılagelmiş moda butiği anlayışından farklı olarak Giorgio Armani’nin bugün dünya moda devlerinden olmasını sağlayan modern görüşünü de yansıtıyor. Mağaza, kadın ve erkek için iç çamaşırdan spor giyime, Armani Jean kolleksiyonundan Emporio Armani saatlere, gözlüklere, mücevhere, ayakkabılara ve özel günleriniz için çeşitli hediyelik eşyalara kadar çok geniş bir yelpazede kaliteli ve özgün ürünlere yer veriyor.
Kurulduğu 1973 yılından bu yana şirketin gerçek bir moda imparatorluğuna dönüştürülmesinde sergilediği başarı, Giorgio Armani’nin iki ana özelliğinden kaynaklanıyor; becerisi ve girişimci ruhu… Dünyadaki sosyal değişiklikler ile tüketici zevk ve ihtiyaçlarındaki gelişmeleri bir prizmadan geçirerek ele aldığı yaratıcılık yaklaşımı, kendisi tarafından da ifade edildiği üzere müşterinin yarattığı etkilerle oluşmaktadır.

“Modanın hangi konuda olursa olsun katı bir şekilde empoze edilmesi, müşteriye hiçbir şekilde saygı duyulmadığı anlamına gelir. Bana sorarsanız ben tam tersini yaparım. Sokakta benim için son derece özgün bir tarzda giyinmiş bir kadın veya bir erkek gördüğüm takdirde bunu koleksiyonuma yansıtırım. Hedefim insanların modanın kurbanı olmadan benim giysilerimle kendilerini mükemmelleştirmelerini sağlamaktır“ Giorgio Armani.

Emporio Armani Ankara:
Panora Alışverış Merkezı, Turan Güneş Bulvarı No:182/65 Oran / Tel: 0312 490 17 78

  Dilediğiniz Kadar Konuşun, Yarısını ÖdeyinYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Hazır giyimciye bir destek de havalardan

İklim değişikliği hazır giyimcilerin yaz sezonunu uzattı. Yazlık ürünler artık neredeyse tüm yıl boyunca vitrinlerde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir