Girişimcilik

Emrah Kaya, 2011 Avrupa İş Ödülleri En İyi 10 Girişimci Arasında

Emrah Kaya

Emrah Kaya, 2011 Avrupa İş Ödülleri, En İyi 10 Girişimci Arasında, 2011 European Business Awards, Yılın Girişimcisi, Avrupa’nın en iyi 10 girişimcisi

Youtholding’in Kurucusu Emrah Kaya, 2011 Avrupa İş Ödülleri (2011 European Business Awards) Yılın Girişimcisi kategorisinde “Avrupa’nın en iyi 10 girişimcisi” arasına girdi.

Bünyesindeki The Uniclub, Youth Media, Youth Research, Keynote Speakers Agency ve Eğitişim Kariyer Enstitüsü şirketleri ile gençlik pazarlaması alanında 10 yıldır hizmet veren Youtholding’in Kurucusu Emrah Kaya, bu yıl beşincisi düzenlenen 2011 Avrupa İş Ödülleri kapsamında Avrupa’nın en iyi 10 girişimcisinden biri seçildi.
Yenilikçilik, iş mükemmeliyeti ve iş sürekliliği kriterlerindeki başarıların değerlendirildiği 2011 İş Ödüllerinin Yılın Girişimcisi kategorisinde ilk 10’a kalan Emrah Kaya, 6 Eylül 2011 tarihinde Londra’da düzenlenecek konferansta bir sunum yapacak, Youtholding Şirketler Grubu’nu ve iş süreçlerini jüri ile paylaşacak.

HSBC, Infosys, RSM International ve İngiltere Ticaret Bakanlığı’nın Uluslararası Ticareti Geliştirme Kurumu (UKTI) tarafından desteklenen 2011 Avrupa İş Ödülleri kapsamında yapılacak seçimler sonunda “Ruban d’Honneur 2011” nişanını alan işadamları, 22 Kasım 2011’de Barselona’da yapılacak finalde ülkesini temsil etme hakkı kazanacak.

2011 Avrupa İş Ödülleri’nde yer alacak şirketlerin belirlendiği ön elemeler sonrasında Youtholding, Türkiye’nin en iyi 25 şirketinden biri olarak seçilmişti. 13 Haziran’da İstanbul Four Seasons Hotel’de gerçekleştirilen törende Youtholding’in Kurucusu Emrah Kaya, sertifikasını European Business Awards CEO’su Adrian Tripp ve HSBC Türkiye Kurumsal ve İşletme Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Virma Sökmen’in elinden almıştı.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu