Anasayfa / Haberler / En İyi İş Geliştirici Fikir Yarışması

En İyi İş Geliştirici Fikir YarışmasıGaziantep’liyiz En İyi Baklavayı Yeriz, En İyi Yazıcı Baskısını İsteriz’Hp ve Arena Nin Düzenlediği ‘En İyi İş Geliştirici Fikir’ Yarışmasında Gaziantep’ten Arge Grup Bili şim Firması Türkiye’de İlk İki Firma Arasına Girerek Büyük Ödülü Kazandı HP ve Arena nin düzenlediği ‘En İyi İş Geliştirici Fikir’ yarışmasında Gaziantep’ten Arge Grup Bilişim firması Türkiye’de ilk iki firma arasına girerek büyük ödülü kazandı.

HP ve Arena, HP printer ve HP Tüketim malzemeleri ürün gruplarının satışını artıracak en yaratıcı 2 pazarlama çalışmasını gerçeğe dönüştürdü.
ARGE Grup Bilişim ödül dahililinde bölgedeki en büyük alış veriş merkezi olan Sanko Park Avm’de stant açarak, ‘Gaziantepliyiz, en iyi yazıcı baskısı isteriz’ diyerek 3 gün boyunca alışveriş merkezindeki halka ücretsiz, sini baklavadan baklava dağıtıp, fotoğraflarının baskısı yapıp kendilerine verildi.

Yoğun ilgi ile karşılaşılan stantta zaman zaman izdihamlar yaşandı. Aynı zaman da, ARGE’nin yeni markası BOM (Bilişim Onarım Merkezi) de ilk defa halka tanıtıldı. Bom, 444 1 835 telefon hattıyla, 7 gün 24 saat, boyunca teknik servis hizmeti verebilecek bölgenin tek profesyonel servisi olarak hizmete girdi.

Özellikle nöbetçi olduğu durumlarda eczanelerin acil ihtiyaçlarını karşılayabilmesi açısından bölgenin önemli bir eksiğini kapatması ön görülüyor.

  Torba Yasasının GetirdikleriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir