Anasayfa / Şirket Haberleri / En Ucuz İletişim, Turkcell’le!

En Ucuz İletişim, Turkcell’le!Turkcell bugün açıklanan Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) enflasyon oranlarındaki artışa rağmen, müşterilerine daha fazla konuşma ve mobil internet kullanımını daha ucuza sunduğunu bir kez daha kanıtladı. Turkcell’liler, 2010 yılında daha ucuza daha fazla ses ve data kullandı.

TÜİK verilerine göre 2010 yılı içerisinde Tüketici Fiyatları Endeksi (TÜFE) yüzde 6,40 artış gösterirken Üretici Fiyatları Endeksi’nde artış yüzde 8,87 oldu. Buna karşılık Turkcell aboneleri, bir önceki yıla kıyaslandığında Kullanılan Dakika Başına Ortalama Fiyatta yüzde 30, internet kullanımında ise Kullanılan Birim Data Başına Ortalama Fiyatta yüzde 77 oranında daha az ödedi. Abone başı aylık ortalama konuşma süresi geçen yılın aynı dönemiyle karşılaştırıldığında yüzde 33, kullanıcı başı aylık ortalama mobil internet kullanımı ise yüzde 343 arttı.
Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, Turkcell’in en kaliteli hizmeti en avantajlı fiyatlarla müşterilerine sunmaya 2010′da da devam ettiğini dile getirdi. Sevilengül, “Turkcell olarak biz, ‘daha fazla hayat’ ilkesiyle müşterilerimizin özgürce iletişim kurabilmesi için çabalıyoruz. Dakika hesabı yapmadan rahatça konuşmak, mobil hayatın olanaklarından dilediğince faydalanmak Turkcell’lilerin ayrıcalığı. 2010 yıllık enflasyon rakamları, müşterilerimize enflasyona karşı bir ‘koruma kalkanı’ sağladığımızı ortaya koyuyor. Müşterilerimize Turkcell farkıyla daha ucuza daha fazla ses ve data kullanma olanağı sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Basın Bülteninden Derlenmiştir…
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Doğru finans yönetimi eşittir başarı

BEMA İnşaat, Emlak Konut, TOKİ ve Kiptaş ile yürüttüğü projelerle adını duyurdu. Yönetim Kurulu Üyesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir