Anasayfa / Haberler / En Ucuz İPhone 4 Nerede Satılıyor

En Ucuz İPhone 4 Nerede Satılıyor

Son dönemin en popüler teknoloji sitelerinden Teknokulis.com, iPhone 4’ün farklı ülkelerdeki fiyatlarını karşılaştırıp en ucuz olanı buldu.

Şu anda dünyanın en popüler aletlerinden biri iPhone 4. Türk insanının bir yerlerden dönen eşine dostuna sipariş verme merakı da ortada…

Bu iki olguyu birleştirip, Türkiye’ye son dönemde yurt dışında büyük oranda iPhone 4 geldiğini tahmin etmek hiç de zor değil. Peki bu popüler aletin satış fiyatının en ucuz olduğu ülke neresi? Teknokulis.com, yurt dışından sipariş vermeye hazırlananlar için araştırdı.iPhone 4’ün farklı ülkelerdeki fiyatlarını sizler için karşılaştırıp en ucuz olanı bulduk.

Türk insanının bir yerden dönerken eşine dostuna hediye alması adettir. Eğer siz de “Madem bu kadar ülke gezdik bari dönerken de bizim hısım akrabayı sevindirmek için bir iPhone 4 alalım.” diyorsanız en ucuz olanı bilmenizde fayda var dedik. İşte Avrupa’dan Uzak Doğu’ya kadar birçok farklı ülkeden iPhone 4’ün satış fiyatları.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Iphonelar hala çok pahalı avrupadaki fiyatın iki katı .Fiyatların dışarıdakiler ile dengeli olması lazım .
    Bulabildiğim en ucuz iphone 1435 TL ile aşağıdaki fiyat karşılaştırma sitesinde .

    Artık bizde ucuz telefon ama kaliteli telefon kullanmak istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir