Anasayfa / Kültür Sanat / ENKA Kültür Sanat, 23. Yıl Yaz Etkinlikleri

ENKA Kültür Sanat, 23. Yıl Yaz EtkinlikleriENKA Kültür Sanat, 23. Yıl Yaz Etkinlikleri ile sanatı açıkhavaya taşımaya hazır! 18 Haziran – 20 Temmuz 2011 tarihleri arasında, 3 konser, 5 tiyatro oyunu ve 2 özel performans ile ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’nda Ay’ın döngüsüne göre düzenlenecek olan “ENKA Kültür Sanat 23. Yıl Yaz Etkinlikleri”; Fazıl Say ve Arkadaşları’nın gerçekleştirecekleri muhteşem bir konserle başlayacak.

Kültür-sanat faaliyetlerinin en önemli isimleri arasında yer alan ENKA Kültür Sanat Etkinlikleri; 23. kez, yaz akşamlarını sanatla doldurmaya hazır. ENKA Kültür Sanat 23. Yıl Yaz Etkinlikleri’nin dopdolu programı; 18 Haziran 2011, Cumartesi akşamı saat 21:15’te “Fazıl Say ve Arkadaşları”nın vereceği çok özel konserle başlayacak. ENKA Kültür Sanat; yaz etkinlikleri süresince Kardeş Türküler ve Arto Tunçboyacıyan konseri ve Luis Ernesto Gomez & La Descarga’nın Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen “Big Band Salsa” projesini ile müzikseverlerle buluşturacak.
ENKA Kültür Sanat 23. Yıl Yaz Etkinlikleri, ayrıca sezonun en çok konuşulan tiyatro oyunlarına da ev sahipliği yapacak. Program kapsamında; Cef Tiyatro’nun “Şems!.. Unutma!..”, Tiyatro Adam’ın “Generaller, Savaş ve Barbekü” oyunu, Tiyatro İstanbul’un “Özel Hayatlar”ı, Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu’nun “Düğün”ü ile Ve Diğer Şeyler Topluluğu’nun “Yüzyılın Aşkı” adlı oyunları ENKA Açıkhava’da sahnelenecek.

ENKA Kültür Sanat, yaz etkinlikleri kapsamında sanatseverlere bir modern dans gösterisi ve bir folklor gösterisini de sunacak. Çıplak Ayaklar Kumpanyası’nın “Sen Balık Değilsin Ki” ve “Kontrol” adlı iki yeni projesinin yanı sıra; Folklor Kurumu İstanbul’un, koro şarkıları eşliğinde folklor danslarını sergileyeceği “Ezgisiyle Dansıyla, Balkan Renkleri…” gösterisi ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’nda sanatseverlere farklı bir deneyim yaşatacak.

Etkinliklerinde, numaralı koltuk bilet satışı uygulanan ENKA Kültür Sanat 23. Yıl Yaz Etkinlikleri’ne ait biletler Biletix’ten ve ENKA Kültür Sanat gişesinden temin edilebilir.

  Hz. İsa'nın Havarisinin Mezarı, St.Philippus'un Mezarı Bulundu

Başlama saati 21:15 olan tüm etkinliklere, isteyen katılımcılar, her etkinlik öncesi saat 20:00’de Taksim-AKM önünden kalkacak ücretsiz servis ile ulaşabiliyorlar. Etkinlik bitiminde ise, ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’ndan kalkacak servis, konukların Taksim-AKM’ye ulaşımını sağlıyor. Servisten yararlanabilmek için etkinliklerden en az iki gün önce ENKA ile bağlantıya geçerek rezervasyon yaptırılması yeterli.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Birbirinden Yetenekli 10 Genç Ressam

Hepsinin farklı üslubu, anlatım biçimi ve teması var. Fakat her birinin hedefleri aynı; daha çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir