Anasayfa / Kültür Sanat / ENKA Yaz Etkinlikleri

ENKA Yaz Etkinlikleri
Ünlü Amerikalı yazar Noel Coward’ın yazdığı, Gencay Gürün’ün Türkçeleştirdiği Özel Hayatlar’da; oyunun yönetmenliğini de üstlenen Cihan Ünal’ın yanı sıra, yaşanan bir kriz sonucu oyundan ayrılan Hande Ataizi’nin rolünü üstlenen Meral Bilginer ile Şencan Güleryüz ve Burcu Kazbek rol alıyor.

Şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanan Amanda Prynne ile Elyot Chase, yaptıkları ikinci evlilikleriyle yeni bir hayata doğru yol almışlardır. Ancak her ikisi de balayı için aynı oteli seçtiklerinden ve yan yana odalarda olduklarından bihaberdirler! Durumu öğrendiklerinde ise, olayları kontrol etmek hiç de kolay olmaz.Noel Coward’ın “Hiçbir zaman güncelliğini yitirmeyecek oyunlarımdan biri olacak” dediği sürprizler komedisi Özel Hayatlar, sanatı açıkhavaya taşıyan ENKA Kültür Sanat 23. Yıl Yaz Etkinlikleri kapsamında; 29 Temmuz 2011, Cuma akşamı saat 21:15’te ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’nda sanatseverlerle buluşacak.

Numaralı koltuk bilet satışı uygulanan ENKA Kültür Sanat 23. Yıl Yaz Etkinlikleri’ne ait biletler Biletix’ten ve ENKA Kültür Sanat gişesinden temin edilebilir.

Başlama saati 21:15 olan tüm etkinliklere, isteyen katılımcılar, her etkinlik öncesi saat 20:00’de Taksim-AKM önünden kalkacak ücretsiz servis ile ulaşabiliyorlar. Etkinlik bitiminde ise, ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’ndan kalkacak servis, konukların Taksim-AKM’ye ulaşımını sağlıyor. Servisten yararlanabilmek için etkinliklerden en az iki gün önce ENKA ile bağlantıya geçerek rezervasyon yaptırılması yeterli.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir