Anasayfa / Şirket Haberleri / Eray Petrol Total ‘in En Yeni Hizmet Noktası

Eray Petrol Total ‘in En Yeni Hizmet NoktasıTOTAL, Türkiye’ye olan inancı ile yatırımlarına devam ederek, günden güne büyüyor. Geçtiğimiz yıllardaki büyüme hızını sürdüren TOTAL, 2011 yılında da hem yeni istasyonlar kurmayı, hem de mevcut istasyonlarını yenileyerek gelişiyor.

Daha çok şehir içi ve prestijli projeler gerçekleştirmeyi amaçlayan TOTAL, bu kapsamda İstanbul, İzmir, Ankara , Antalya gibi büyük şehirlerde yeni istasyonlara imza atarak hedefine sağlam adımlar ile ilerliyor.

Türkiye çapında yaklaşık 450 istasyonda Türk halkını kaliteli akaryakıt ve otogaz ile buluşturan TOTAL Ailesi’ne son olarak İstanbul Beylikdüzü’nde hizmet veren yeni bir üye katıldı. TOTAL’in en yeni hizmet noktalarından olan Eray Petrol, Beylikdüzü Istanbul’da 2500 metrekarelik alanda sunduğu kaliteli akaryakıt ve birinci sınıf hizmet anlayışı ile Total ailesini en iyi şekilde temsil ediyor. Ebubekir Özdoğan tarafından işletilen istasyon, bünyesinde zengin ürün gamına sahip , WC geçişli 64 metrekarelik yeni konseptli Bonjour market ve araç yıkama alanı barındırırken Yakıtmatik ve LPG hizmeti sunuyor.

Beylikdüzü Kaymakamı, Özdoğan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurul Üyeleri , Total İstasyonlar Direktörü Mustafa Akgül, top modeller Ece Gürsel, Elif Ece Uzun, Aysu Baceoğlu, Total yöneticileri , Total akaryakıt bayileri, basın mensupları ve Beylikdüzü vatandaşlarının katıldığı açılış töreni 25 Aralık’ta gerçekleşti. Total Oil Türkiye Istasyonlar Direktörü Mustafa Akgül ise yaptığı konuşmada şunları söyledi :
‘Gerçekleştireceğimiz açılışla, Beylikdüzü vatandaşlarına bir kez daha kaliteli ürün ve hizmet sunma fırsatı yakalamış olmak bizim için büyük mutluluk. Eray Petrol , Beylikdüzü ve yakın çevresindeki 5. , Istanbul’daki ise 69. Total istasyonumuzdur . 2010 yılının sonlarına yaklaştığımız şu dönemde, akaryakıt sektörünün çok önemli bir sözleşme yenileme sürecinden geçip yeniden şekillendiğini hep beraber gördük. TOTAL, seçkin iş ortaklarıyla çalışmaya devam edebilmek için , kontrat yenileme sürecine büyük bir istekle başlamış ve bu süreci başarıyla yönetmiştir. Bu süreç içinde TOTAL, önemli fırsatlardan birisi olan istasyon ağını yeniden yapılandırma, yenileme ve büyütme hedeflerini başarıyla gerçekleştirmiştir. 2010 yılında başarılı transferlerle daha da güçlendik. Şirketimiz, kontrat yenileme sürecinin sonunda daha kaliteli ve daha fazla satış hacmine sahip istasyon ağı ve iş ortakları kazanmıştır. Bu nedenle akaryakıt pazar payı artan ve kurumsal kimliği ile beraber hizmet kalitesi de yükselen bir şirket olma yolunda önemli gelişmeler kaydetmektedir. 2011 yılında ise, TOTAL marka değerini çok daha yukarılara taşıyacak projelere imza atacağız. Eski seçkin üyelerimizin yanında ailemize katılan değerli yeni üyelerimiz ve gençleşmiş, yenilenmiş kadromuz ile Türkiye’nin en başarılı perakende şirketi olma yolunda başlattığımız değişim bütün hızıyla devam edecektir.’

  Dastini Bebe Market Eskişehir Neoplus'da En Büyük Mağazasını Açıyor

Mankenlerin katılımı ve Mehter Takımı’nın gösterisi ile renklenen açılışta kurbanlar kesildi ve kurdele kesme töreni gerçekleştirildi.

Dünya’nın beşinci büyük petrol şirketi, Türkiye akaryakıt pazarında önemli bir oyuncu olan TOTAL, ‘Doğru Yerdesiniz’ sloganıyla istasyonlarda müşteriye daha kaliteli hizmet sunulması ve müşteri memnuniyetinin sağlanması için istasyon yatırımlarına 2011 yılında da aynı hızla devam edecektir.

Total Oil Türkiye A.Ş. Hakkında:

1992 yılından beri Türkiye’de ayrı ayrı faaliyet gösteren Total ve Elf şirketleri, dünya genelinde gerçekleştirilen birleşmeyi takiben, 2002 yılı içinde Total Oil Türkiye A.Ş. adı altında hukuken birleşti. 2003 yılının ikinci yarısında Totalgaz’ı bünyesine alarak, 600 çalışanı ile tek bir akaryakıt, madeni yağ ve LPG şirketi olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. En son teknoloji ile donatılmış Menemen yağ üretim tesisleri , ISO 9001-2000 kalite belgesine ek olarak Eylül 2003’te ISO 14001 , Kasım 2003’te ISO TS 16949 –2002 kalite belgelerini aldı . Aliağa akaryakıt ve LPG depolama ve dolum tesisleri ise uluslararası ISSSRS sertifikalarını aldı. 2007 yılında 2,4 milyar dolar ciro gerçekleştiren Total Oil Türkiye A.Ş. , yaklaşık 500 istasyonu ile ülkenin %75’ini kapsıyor. Akaryakıtta %6, madeni yağda %10 ve LPG’de %6 Pazar payına sahip bulunuyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir