Anasayfa / Başarılı Girişimcilik Fikirleri / Erzurum Girişimci Gençler Sertifikalarını Aldı

Erzurum Girişimci Gençler Sertifikalarını AldıERZURUM (İHA) – Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) üyesi genç işadamlarına yönelik düzenlenen girişimcilik eğitimi, sona erdi. Eğitime katılan 15 genç işadamı, düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.
Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) ile Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) işbirliğiyle ETSO üyesi 15 genç işadamına girişimcilik ve iş geliştirme eğitimi semineri verildi. Haftada iki gün olan ve bir ay süren seminerde genç işadamlarına pazarlama, muhasebe, müşteri tatmini ve iş hukuku alanlarında eğitim verildi. Örnek bir firma gezisinin de yapıldığı girişimcilik eğitimini başarıyla tamamlayan kursiyerlere, ETSO toplantı salonunda düzenlenen törenle sertifikaları verildi.
Teknik destek kapsamında KUDAKA’ya sunulan ilk proje olan ‘Girişimcilik ve iş geliştirme’ eğitimiyle genç iş adamların işlerini büyütmelerine katkıda bulunmayı hedeflediklerini belirten ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın, girişimcilere yönelik eğitim çalışmalarının bundan sonra da devam edeceğini söyledi.
  Girişimcilik Mi? E-Hayalcilik Mi?Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Girişimcilik Yaşı Düşüyor Başarılı Genç Girişimciler

Son yıllarda girişimciliğe adım atanların sayısı artarken “girişimcilik” yaşı da düşüyor. 28 yaşına gelmeden iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir