Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Eski Model Telefonlara VascoDe Uygulaması

Eski Model Telefonlara VascoDe UygulamasıAOptix Stratus ve SatSleeve gibi yazılımlar akıllı telefonlarınıza daha çok özellik eklemeye ve onları geliştirmeye yarıyor. Peki, ya hala eski model ve akıllı telefon kategorisine giremeyen ekonomiye sahip insanlar ne yapmalı? İsrail’de gelişimi sağlanan VascoDe uygulaması bir platform oluşturuyor ve eski telefonlara günümüzün Facebook, Twitter ve Skype gibi uygulamalarını kullanabilme imkanı getiriyor.

vascode
Bu sistemi kullananlar CMI isimli platformdan faydalanıyorlar. Yani herhangi bir software ya da hardware yazılım yüklemelerine gerek kalmıyor. CMI’lar kullanıcılarına basit ve yazı tabanlı kontrol edilebilir bir menü seçeneği sunuyor. Böylece kullanıcılar yeni haber akışlarını, gönderilerini, durum güncellemelerini vs. özellikleri bu menü üzerinden gerçekleştirebiliyor, bildirimlerini kontrol edebiliyor. Her menü kendince bazı numaralar ait, bu numaralar ile birlikte seçim yaparak istedikleriniz arasında geçiş yapabiliyorsunuz. VascoDe SMS benzeri ancak herhangi bir internet bağlantısı ya da benzeri bağlantı içermeyen birde yeni mesajlaşma sistemini içerisinde barındırıyor.
Şuanda içerisinde Facebook, Twitter, Gmail, Wikipedia ve Skype gibi bazı servisler mevcut. VascoDe bu cihazlarını tüm dünyada satmak ve geliştirmek istiyor. Şuanda hedeflenen ise dünyanın %3’lük akıllı telefonu olmayan kısma bu avantajları sunabilmek.

Hala fakir ülkelerde akıllı telefonları olmayan insanların telefonlarını güçlendirmekten daha faydalı ve yararlı iş fikri sizce var mı?

ürüne ait websitesi: www.vasco-de.com

kaynak : www.myfikirler.com

  Pop-up RetailYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir