Anasayfa / Emlak Haberleri / Eskişehir Loft Konut Projesi

Eskişehir Loft Konut ProjesiESKİŞEHİR LOFT

Özdilek Grubu’nun ilk konut projesi olan Eskişehir Loft Projesi, tarihi binaların modernize edilmesinin en güzel örneğini sunuyor.

Yıllarca pek çok işçinin ekmek kapısı olan eski un fabrikası, boşaltılmış, kaderine terkedilmişti. 2 yıl önce binanın yeniden yorumlanarak konut alanına dönüştürülmesine karar verildi. Dönüşüm ile Eskişehir’in en merkezi yerindeki binanın yorulmuş duvarları onarıldı, binası ve otantik yapısı korunarak yenilendi. Loft Projesi, Eskişehir’in en entelektüel konut projesi haline geldi.
Un fabrikasının yönetim binası olarak kullanılan 2 katlı eski yapı da müze kafeye dönüştürüldü. Fabrikanın eski halinin fotoğraflarla anlatıldığı müze kafe, 73 konutluk projenin sosyal alanlarından biri olarak tasarlandı. Projenin bir diğer sosyal alanı da spa merkezi.

Eski ve yeniyi bir araya getiren spa merkezi, un fabrikası binasının dışında sıfırdan yapılan bir ek bina olarak tasarlandı. Ancak eski binadan yeni binaya açılan geçiş yolu ile tarihi ve modern yapılar birleştirilmiş oldu.

Arsa payı hariç 16 milyon TL’ye mal olan konutların en büyük avantajı ise AVM ve spa merkezinin hemen yanı başında, Porsuk Çayı’na ise yürüme mesafesinde olması. Her daireye 2 kapalı, 2 açık olmak üzere otopark ve bir depo alanı sunulan konutların fiyatı 223 bin TL ile 404 bin TL aralığında değişiyor.

Projenin künyesi:

Projenin adı: Eskişehir Loft Projesi
Yeri: Eskişehir
Yapımcı firma: Özdilek Grubu
Teslim tarihi: 2012
Konut sayısı: 73
Fiyatı: 223.000-404.000 TL aralığında

  Yatırımcıların Yeni Hedefi OkmeydanıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir