Anasayfa / Ekonomi-Finans / Esnaf Ve Sanatkara Yönelik Yeni Proje

Esnaf Ve Sanatkara Yönelik Yeni Projeİzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) ile DenizBank, ekonomik güçlük çeken esnaf sanatkarlara yönelik yeni bir projeyi hayata geçirdi.

İESOB‘da yapılan anlaşmada, DenizBank İşletme ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun, Ege Bölge Müdürü Cenk Berk ile İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu protokole imza koydu. Protokol hakkında bilgi veren İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu, Protokol çerçevesinde oda kaydı bulunan esnaf ve sanatkarlara 3 aydan 36 aya kadar vade seçenekleri ve özel faiz oranları ile Aylık Taksit Ödemeli Destek Kredisi, Teminat Mektubu, Rotatif ve Spot kredi imkanı sunulduğunu belirtti.
Kredilerden yararlanmak isteyen esnaf ve sanatkarların, üyesi bulundukları Oda ya da DenizBank şubelerine başvurmalarının yeterli olacağını söyleyen DenizBank Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun ise, işletmelerin finansal ihtiyacına çözüm üretirken; iş sahibinin bireysel yaşamını da kolaylaştırmayı hedeflediklerini kaydetti.

DenizBank Ege Bölge Müdürü Cenk Berk ise, Türkiye‘de ilk kez işletme müşterilerine özel kredi değerlendirme modelini devreye alan DenizBank İşletme Bankacılığı‘nın, gelen her türlü kredi talebini en geç 72 saat içinde cevaplandırdıklarını belirtti.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir