Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Esneme İle Çalışan ve Bedava Kahve Dağıtan Makine

Esneme İle Çalışan ve Bedava Kahve Dağıtan MakineGüney Afrika havaalanında, esneyerek bedava kahve içebiliyorsunuz.

Bye Bye Red Eye reklam kampanyası, esneme ile çalışan bedava kahve dağıtan bir makine sunuyor.

İsrail’in CupsTelAviv projesinde, yolcuların ücretli abonelik ile sınırsız kahve içebildiğini görmüştük. Fakat ani bir uyandırıcı darbeye ihtiyacı olan uzun mesafeli yolcuk sonrası rahatsızlık hisseden yolcular için, Bye Bye Red Eye kampanyası esneme ile çalışan ve bedava kahve dağıtan bir makine sunuyor.

douweegberts

Kahve markası Douwe Egberts için yaratıcı ajans Joe Public tarafından tasarlanan proje, para ile çalışmayan standart bir kahve makinesi tasarladı. Bunun yerine, makinede, yolcular esnemeye başladığı anda devreye giren yüz tespit teknolojisi kullanıldı. Makine esnemeyi tespit ettikten sonra bir bardak bedava kahveyi doldurmaya başlıyor. Bu ürün, yorgunluk anında bir bardak kahveye ihtiyacı olan yolcuları hedefliyor. Aşağıdaki video, kampanya hakkında detayları veriyor.
Geçici bir pazarlama kampanyası olmasına rağmen, buna benzer bir teknoloji yorgunluğun ve kahve ihtiyacının tavan yaptığı iş yerlerinde kullanılabilir mi?

Website: www.joepublic.co.za

kaynak : www.myfikirler.com

  Domino's Pizza'nın Yeni Reklam Yüzü Burcu EsmersoyYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir