Anasayfa / Şirket Haberleri / Esse Mağazalarında Kırmızı Etiket Dönemi Başlıyor

Esse Mağazalarında Kırmızı Etiket Dönemi BaşlıyorUzman ev perakende mağazacılığının önde gelen ismi Esse, 2011 yılının ilk günlerinde müşterilerine çok özel bir kampanya sunuyor. ‘Kırmızı etiket, büyük indirim’ sloganıyla bilinen ve her sene sadece 1 Ocak ve 1 Haziran’da başlamak üzere iki defa düzenlenen kırmızı etiket indirimi, tüm Esse mağazalarını kırmızıya boyamaya hazırlanıyor.

Her yıl düzenlenen ve bir klasik haline gelen kırmızı etiket, mutfak makinelerinin şefi, şeflerin mutfak makinesi olarak bilinen ve 90 yıldır evde makarna yapımından sosis ya da dondurma yapımına kadar pek çok yemeğin hazırlanmasında kullanılan Kitchenaid’i de donatıyor.
Tüm Esse mağazalarındaki her ürün grubunu kapsayan kırmızı etiket, müşterilere avantajlı fiyatlarla sunarak onların hayatlarına değer katmaya devam ediyor.

Esse Hakkında:

Uzman ev perakende mağazacılığının önde gelen ismi Esse, 2002’de ilk mağazasını açtı. Türkiye genelinde 51 mağaza ile faaliyet gösteren Esse, mutfak ve ev ürünlerinde dünyanın lider markalarını Türk tüketicisine sunuyor. Esse ayrıca, elektrikli küçük ev aletleri ile tava ve tencere ürünlerinde “Essenso” ve “Cooking Art”, sofra ürünlerinde “Désir”, ev konforu ve şık dekorasyona yönelik “Double S” ve “Esse Home” gibi kendi markalarına da sahip. Esse ürünleri hakkında ayrıntılı bilgiye www.esse.com.tr adresinden ulaşılabilir.
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Doğru finans yönetimi eşittir başarı

BEMA İnşaat, Emlak Konut, TOKİ ve Kiptaş ile yürüttüğü projelerle adını duyurdu. Yönetim Kurulu Üyesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir