Anasayfa / Kariyer ve İş / Eti Maden İşletmeleri Eski Hükümlü Alımı

Eti Maden İşletmeleri Eski Hükümlü AlımıEti Maden İşletmeleri Eski Hükümlü Alımı, Eti Maden İşletmeleri Yeni Hükümlü Alımı, Eti Maden İşletmeleri Eskimiş Hükümlü Alımı, Eti Maden İşletmeleri Yıpranmış Hükümlü Alımı, Eti Maden İşletmeleri Kafayı Yemiş Hükümlü Alımı

Eti Maden İşletmeleri eski hükümlü alımı yapmaktadır. Bandırma ve çevresinde ikamet eden vatandaşlarımızı yakından ilgilendiren bu alımın ilanı aşağıda yer almaktadır. Eti Maden İşletmeleri eski hükümlü proses işçisi alımına başvurularınızı ilanı inceleyerek yapabilirsiniz.

Eti Maden İşletmeleri Gene. Müd.. Bandırma Bor Ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü
Son Başvuru Tarihi : 15 Eylül 2011
Yayınlanma Tarihi : 06 Eylül 2011

Genel Şartlar
Eski Hükümlü Talebine Başvuracak Adayların Dikkatine;
– Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.
– Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
– Taleplerde 2010 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2010KPSSP94 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.
– Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.
– Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep çalışma sistemi üçlü vardiyalı düzende çalışılacaktır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.
– Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumuna bildirilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır

  Meslek mi yoksa üniversite mi? Hangi mesleği tercih edersem işsiz kalmam?

Meslek Bilgileri
Meslek: Proses İşçisi
Öğrenim Bilgileri
En Az – Fazla Öğrenim Seviyesi: Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri
Sınav Kategorisi: Kamu Personel Sınavları
Sınav Adı: KPSS
Sınav Puan Türü: KPSSP94
En Az Puan Limiti: 1

Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurtiçi
Tercih Edilen İkametgah İlçeleri : Ayvalık, Balıkesir Merkez, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit/Balıkesir, Erdek, Gönen/Balıkesir, Havran, İvrindi, Kepsut, Manyas, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk, Marmara, Gömeç

Diğer Bilgiler
İşveren Türü: Kamu
Toplam Açık İş Sayısı: 2
İş Sözleşmesi Tipi: Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli: Tam Süreli
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Konferanslara Katılarak Parlak Bir CV Yazmak

Parlak ve ilgi çekici bir CV yazmak. Orijinalinin simülasyonu olan Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir