Anasayfa / Kariyer ve İş / Eti Personel Alımı 2012

Eti Personel Alımı 2012

Eti Personel Alımı 2012

Eti personel alımı 2012 konusu, gıda sektöründe çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Eti 2011 yılında pek çok işsiz vatandaşımıza iş umudu olmuştur. 2012 yılında da eleman alımlarına devam edecektir. 1962 yılında üretime başlayan Eti, Türkiye’nin en büyük gıda üreticilerinden biridir. Kurulduğu günden bu yana da büyüyerek faaliyetlerine devam etmektedir.Eti’ nin 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları gelecek günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde kariyer yapmak istiyorsanız, Eti’nin bünyesinde çalışan bir personel olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Eti insan kaynakları politikası ile ilgili detaylı bilgileri kurumun resmi websitesinde bulabilirsiniz. Eti, elemana ihtiyaç duyduğu konumlara insan kaynakları yönetmeliğindeki kriterlere göre alım yapmaktadır. Eti’ ye iş başvurusu yapmak için, öncelikle websitesine girerek bir özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra sitede yayınlanan açık pozisyonları takip ederek size uygun olan ilanlara da başvurularınızı yapabilirsiniz.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

5 Yorumlar

  1. medine ergen 1973 eskişehir dogdum,lise mezunuyum,şirketinizde çalışmak istiyorum.

  2. İyi günler ben Ertuğrulgazi Anadolu Lisesi Sayısal(Fen Bilimleri) alanından mezun oldum. 01.01.1994 yılı doğumluyum.Şirketinizde çalışmak istiyorum Eskişehir Tepebaşında ikamet etmekteyim

  3. 22 yasındayım unlu namuller dealında cok denıyımım var sızınle calısmk ıstıyorum eskısehır merkez

  4. ben eskişehir ili sivrihisar ilçesi zey köyü 1974 doğumlu ortaokulu dışardan bitiren biriyim şirketinizde çalışmak isterim.

  5. eleman ilanınız duydum ve sizinle çalışmak ,st,yorum dağıtım elemanı olarak.. kocaelide iyi gunler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir