Anasayfa / Başarılı Girişimcilik Fikirleri / Etohum Başarılı Girişimcileri Belli Oldu

Etohum Başarılı Girişimcileri Belli OlduBaşarılı girişimcileri yatırımcılarla buluşturarak yeni ekonominin hareketlenmesinde aktif rol oynayan Etohum, ortak olarak destek vereceği projeleri, Etohum 40 girişimi arasından seçti.

Etohum Yatırım A.Ş.’nin ortak olduğu projeler şöyle: Last Moon Games, Dekoreko, Mija, Fiyatbilir, Biacayip, Udogames, Buggum, Foodback, Alictus, Apsiyon, Connected2.me, Alışveriş, Millandfashion ve Akıllı Başlangıç.
Etohum Yatırım A.Ş.’nin sermaye yapısını güçlendiren Etohum, daha geniş bir uzman kadrosu ve daha çok finansal destek ile girişimcilerin yanında yer alıyor. Etohum’a başvuran 1500 girişim içinden ilk 40’a seçilenlerden oluşan “Etohum 40” arasında Etohum’un ortak olduğu girişimler de var. Bu girişimler Etohum ortaklığı sayesinde daha da büyüyecek ve yatırım yapılmaya hazır hale gelecek. Henüz şirketini kurmamış proje sahipleri de Etohum ile birlikte şirketlerini kuracak.

Etohum, ortak olduğu girişimlere özellikle ilk 6 ay, halkla ilişkilerden yatırımcı görüşmelerine, diğer Etohum girişimleriyle iş birliği sağlanmasından marka, ürün veya hizmet geliştirilmesine kadar her alanda destek oluyor.

  Girişimcilik Yaşı Düşüyor Başarılı Genç GirişimcilerYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Girişimcilik Yaşı Düşüyor Başarılı Genç Girişimciler

Son yıllarda girişimciliğe adım atanların sayısı artarken “girişimcilik” yaşı da düşüyor. 28 yaşına gelmeden iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir