Anasayfa / Haberler / Etohum, Mynet’in kurucusu Emre Kurttepeli’yi konuk ediyor

Etohum, Mynet’in kurucusu Emre Kurttepeli’yi konuk ediyoreTohum

İnternet girişimcilerini buluşturan Etohum, Mynet’in kurucusu Emre Kurttepeli’yi konuk ediyor. Toplantıda Emre Kurttepeli e-ticaret sektöründe son dönemde gerçekleşen girişim ve yatırımları değerlendirirken sektörün geleceğine ilişkin öngörülerini de katılımcılarla paylaşacak. Toplantı 5 Mayıs Perşembe günü 17.30-19.30 saatleri arasında İstanbul Özyeğin Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Toplantı hakkında daha ayrıntılı bilgiyi http://www.etohum.com/5-mayis-etohum-toplantisi-konugu-emre-kurttepeli adresinden alabilir, online kaydınızı yaptırabilirsiniz.
Etohum Hakkında:

Yeni ekonomi konusunda bilgi ve fikir sahibi, kendi internet şirketini kurmak isteyen girişimcilerle; şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getirmeyi amaçlayan organizasyondur. Başvuru yapanlar arasından seçilecek 15 girişim etohum kampına davet edilir, her konuda uzman akıl hocaları işlerini başlatırken bu girişimcilere koçluk ve danışmanlık yaparlar. Seçilen girişimlere etohum fonundan yatırım yapılır, ofis ve diğer imkanlar sağlanır. İnternet konusunda yeni iş fikri olan henüz şirketini kurmamış, iş fikrini gerçekleştirmek için şirketini kurmak üzere olan, internet şirketini/yeni girişimi kurmuş, sermaye, yönetim, pazarlama ve diğer desteğe ihtiyacı olan herkes etohum’a başvuru yapabilir.

  Etohum’un 2011 Yılı İçin Seçtiği 15 Girişim AçıklandıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Kavun Üreticileri Rekolteden ve Fiyatlardan Memnun

Birçok tarım ürününün üreticisi dert yanarken kavun üreticileri rekolteden ve fiyatlardan memnun. Tarlada 1.5 TL, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir