Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Evlere ek iş verilir, Evlere ek iş gönderilir, Evlere ek iş ilanları

Evlere ek iş verilir, Evlere ek iş gönderilir, Evlere ek iş ilanları
JET NETWORKING A.Ş. türkiyede yabancı firmalardan sonra Network sisteminde hizmet veren ilk yerli firmadır ve türkiye’nin en büyük doğrudan satış organizasyonudur. Yine tüm türkiye’deki doğrudan satış şirketleri arasında en büyüğüdür.

Jet Satış, Net Kazanç… sloganını benimseyen JET NETWORKING A.Ş. de çalışan bayan sayısı türkiye’deki diğer şirketlerde çalışan bayan sayısından çok daha fazladır.

JET NETWORKING A.Ş. tüm türkiye’de; 81 İlde, 974 İlçede, 50 binin üzerinde ev hanımına iş olanağı sağlamaktadır.

JET NETWORKING A.Ş. 2005 yılında başlamış ve doğrudan satış sektöründeki önemli büyümeyi dikkate alarak iç giyimden çoraba, kol saatlerinden gümüş takılara, kozmetik ürünlerinden ev gereçlerine ve her çeşit kişisel bakım ürünlerine girmiştir.

JET NETWORKING A.Ş. olarak faaliyet göstermeye başladığı tarihten bugüne kadar Aktif Temsilci Satışı ve şirket faaliyetinde önemli büyümeler elde etmektedir.

JET NETWORKING A.Ş. önemli ölçüde büyüme potansiyeli olan bir şirket olarak değerlendirildiğinden, farklı bir çok yatırım planlanmış olup, bu yatırımları ilk olarak Temsilcilerine cazip şartlar oluşturmak amaçlı gerçekleştirmiştir.

Ürün yelpazesi genişletilerek JET NETWORKING katalog’larında daha kaliteli ürünleri içeren daha fazla sayfalara yer verilmiştir.

Son zamanlarda reklamlara ve örnek ürünlere yatırım yaparak JET NETWORKING marka imajını yaratma çalışmalarımız devam etmektedir.

JET NETWORKING A.Ş. pazarında daha hızlı büyümektedir. Bu güçlü büyümeyi desteklemek amacıyla alt yapımızdaki en iyi teknolojik donanımı gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Siparişlerimizin büyük bir çoğunluğu Web sitemiz aracılığı ile ulaşmaktadır. Diğer rakip şirketler bizim deneyimlerimizden yararlanmakta ve en iyi örnek uygulamalarımızı kendi sistemlerine uygulamaktadırlar.

Aynı zamanda siparişlerimizin ödemeleri ağırlıklı olarak kredi kartı ile yada kapıda yarı ödemeli kalan yarısı da sattıktan sonra ödeme koşulludur.

Temsilcimizin yarı parasını da ödeme imkanı yoksa hiç ödemesiz teslim alıp, ücretini ürünleri sattıktan sonra ödemektedir.

temsilcilerimizin %50′sine kısa mesaj yolu ile ulaşılarak etkin ve zamanında iletişim kurulabilmektedir. Yüksek teknoloji ile donatılmış yeni sipariş hazırlama departmanımızda siparişler daha hızlı ve doğru biçimde hazırlayarak Temsilcilerimizin çoğuna 48 saat içinde ulaştırabilmekteyiz.

Bu yatırımların her biri, Temsilcilerimize daha iyi hizmet vererek ve Temsilcilerimizin harcadıkları çaba oranında yarar elde edebilmelerini sağlayarak, gerçekleştirdiğimiz büyümeyi desteklemek amacıyla yapılmıştır.

2005 yılından bu yana ürün yelpazemizi önemli ölçüde genişleterek, her ay farklı olarak basılmakta olan kataloglarımızın sayısını artırarak, kadınlara kaliteli ve uygun fiyatlarla satılmakta olan iç giyim ve kozmetik ürünlerinden daha fazla seçim yapma fırsatı sunmaktadır.

Bizler aynı zamanda Temsilcilerimize verdiğimiz hizmet standartlarımızı da geliştirerek onların gelişimlerine yönelik eğitim programları uygulamaktayız.

Ödeme sistemimizin yanında teknolojik alt yapımızı ve bilgi sistemlerimizi de geliştirmiş bulunmaktayız. Eğitim, internet, katalog ve gelişmiş ürün yelpazesinin de desteği ile JET NETWORKING A.Ş. bugün, yarın ve her zaman çok daha fazla sayıda temsilcilerine hizmet verebilecek konumdadır.

JET NETWORKING A.Ş. kalite ve güvenilirlik gerekliliklerini karşılayan ürünlerin piyasaya sürülebilmesi için sıkı kalite kontrol prosedürleri uygulamaktadır. İç giyim ve kozmetik kategorisinde yer alan ürünlerimiz uygun standartlarda üretilmekte ve piyasaya sunulmaktadır.

JET NETWORKING A.Ş. tüketici’nin bilgilendirilmesi konusunda son derece hassas bir politika izlemekte olup, gerekli kullanım bilgileri ve uyarılar ürünlerimizin üzerinde verilmekte ve tüketicimize ulaştırılmaktadır.

Bu bilgilendirmelerin yanısıra il ve ilçe merkezlerinde merkeze bağlı olarak çalışan menajerlerimiz tüketicilerin ve temsilcilerin karşılaştıkları her türlü sorun karşısında firmamızı temsilen sorunu çözmektedirler.

Tüketicilerimizin ürünlerimizi herhangi bir nedenle iade etmek istemesi halinde satın alma tarihi itibari ile yaklaşık 30 günlük bir süre zarfında temsilcilerimiz aracılığı ile hiçbir neden göstermeksizin iade hakkına sahip oldukları bir prosedür izlemektedir.

Bu durum, Tüketiciyi Koruma Kanunu ile verilen süreden çok daha uzun bir süredir ve amacımız tüketicilerimizin iade işlemi yapmak istemeleri halinde herhangi bir problem yaşamadan sorunlarını giderebilecekleri bir alışveriş ortamı sağlamaktır.

Bunun yanısıra, ürün gamımız içinde bulunan aksesuar tarzı ürünler örneğin saatler için prosedürlerin gerektirdiği şekilde Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca onaylı Garanti Belgesi alınmakta ve tüm tüketicilerimizin kullanım sonrasında oluşabilecek tüm talepleri uygun olarak yerine getirilmektedir.

JET NETWORKING A.Ş. müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmakta olup tüketicilerimizin ürün ile ilgili tüm şikayetleri bölgesel bir takip zinciri ile takip edilmektedir.

JET NETWORKING A.Ş. YENİ ve SINIRSIZ KAZANÇ KAPINIZ…

ÜYELİK SEÇENEKLERİ
Sistemimize 2 şekilde üye olabilirsiniz.
1.sizin için hazırlanmış olan 50-75-100-125-150 lira tutarındaki ürün paketlerinden satın alarak
2.ücretsiz katalog siparişi vererekSATIŞ VE SİPARİŞ VERME ŞEKLİ
Siparişini aldığınız ürünleri ana sayfada bulunan temsilci giriş butonunu kullanarak ya da telefon aracılığıyla isteyebilirsiniz.

ÖDEME ŞEKLİ
Firmamızın diğer sistemlerden farkı ödeme şeklidir.Biz önce para sonra ürün demiyoruz.İlk paketin tamamı,2. paketten 10.pakete kadar yarısı, 10.paketten sonraki siparişlerinizin ücretini de sattıktan sonra ödüyorsunuz.Sizler için sağlanan diğer bir kolaylık ise bankaya gitme zorunluluğunuzun olmamasıdır.Sipariş ücretlerini kredi kartı ya da kapıda ödeme imkanına sahipsiniz.Ayrıca kredi kartına taksit de yapabilirsiniz.Diğer sistemler gibi sözleşme ya da senet imzalamıyoruz.
Tamamen güvene dayalı bir çalışma…

KAZANÇ SİSTEMİ
Toplam satışınız(süresiz olarak) 2000 tl oluncaya kadar yaptığınız satışlardan %40 kar sıcak para elinizde kalıyor.Toplamınız 3000 tl oluncaya kadar %50 ve 3000 tl’den sonra ise artık %60 kar ile satış yapmaya devam ediyorsunuz.Peki sistem nasıl işliyor onu açıklayalım.2000 tl satıştan sonra (bu satışı isterseniz 1 ayda isterseniz 1 senede yapın) şirketimiz size özel indirimli alış fiyatları belirliyor ve sizin karınız yükseliyor.Örneğin, 10 liraya alıp 14 liraya sattığınız bir ürünü sonrasında 8 liraya alıp yine 14 liraya satıyorsunuz.

ALT ÜYELİK SİSTEMİ
Temsilci sayfanızdan ‘alt üye formu’nu kullanarak üye kaydı yapabilirsiniz ve üyelerinizin yaptığı satışlardan da 5 kademeye kadar prim hak edersiniz.
1.Alt üyeniz üye olduğu ay içerisinde ilk siparişini verdiğinde şirketimiz size 5 tl teşvik primi öder.ve bu 5. kademeye kadar devam eder.Örneğin siz Ayşe hanımı haziranda üye yaptınız ve Ayşe hanım sipariş verdi.5 tl prim kazandınız bile…Ayşe hanım temmuzda Fatma hanımı üye yaptı ve Fatma hanım sipariş verdi siz 1 tl daha kazandınız. 1 tl olarak 5. kademeye kadar kazancınız devam edecek.Bu sadecee size ekibinize yeni arkadaşlar kazandırdığınız için ödenen prim.
2.Alt üyelerinizin yapmış olduğu satışlardan size yansıyacak priminiz de sistemimizin farklılığı.Ekip cirosu,prim seviyeleri gibi ayrıntılar ve kesintiler olmadan direk olarak yapılan her satıştan size ödenecek prim.5 kademe şeklinde priminizi hesaplayalım.İlk kademenizden %5 prim alıyorsunuz.Ayşe hanım 300 liralık satış yaptığında size 15 tl prim yansıyor.Ayşe hanımın üyesi 300 liralık satış yaparsa size %4 ten 12 tl daha yansıyor ve bu şekilde yine %5,%4,%3,%2 ve %1 şeklinde devam ediyor. 5.kademeden sonra ise sınırsız bir şekilde %1 satış primi hesabınıza yansımaya devam ediyor.
YAPTIĞINIZ ÜYE SAYISI 1000 e ULAŞTIĞINDA İSE JET NETWORKING A.Ş.SATIŞ AĞININ SSK. LI TEMSİLCİSİ OLUYORSUNUZ!

KARİYER BASAMAKLARI

TAKIM ÖNCÜLÜĞÜ
1.Kademe Alt Üye Sayısı 15 Adet 2. Kademe Alt üye Sayısı 10 Adet Olan Her Temsilcimiz Takım Öncüsü Olur.
Takım Öncüsü Olduktan Sonra Bütün Alt Ekibinin Satışlarından Takım öncüsü Olmadan Önce Aldığı Prim Tutarının İki Katını Almaya Başlar.
Örnek Olarak Birinci Kademesinden %5 Yerine %10 İkinci Kademesinden %4 Yerine %8 Prim Alır ve Diğer Kademeleri de Aynı Şekilde İkiye Katlayarak Devam Eder.
Takım Öncülerinin aylık toplam satışı en az 2000 TL olmalıdır.

BRONZ LİDER
Bir Takım Öncüsünün Takımından 5 tane Takım Öncüsü oluşursa Takım Öncüsü BRONZ LİDER olur.
Bronz Lider alt ekip priminin 3 katını almaya hak kazanır.
Bronz Liderin Grubunun aylık satışı en az 8000 TL olmalıdır.

GÜMÜŞ LİDER
Bronz Lider Takımına 5 tane daha Takım Öncüsü eklerse GÜMÜŞ LİDER olur.
Gümüş Lider alt ekip priminin 4 katını almaya hak kazanır.
Gümüş Liderin Grubunun aylık satışı en az 16 000 TL olmalıdır.

ALTIN LİDER
Gümüş Lider Takımına 5 tane daha Takım Öncüsü eklerse ALTIN LİDER olur.
Altın Lider alt ekip priminin 5 katını almaya hak kazanır.
Altın Liderin Grubunun aylık satışı en az 24 000 TL olmalıdır.

PLATİN LİDER
Altın Lider Takımına 5 tane daha Takım Öncüsü eklerse PLATİN LİDER olur.
Platin Lider alt ekip priminin 6 katını almaya hak kazanır.
Platin Liderin Gurubunun aylık satışı en az 32 000 TL olmalıdır.

ELMAS LİDER
Platin Takım Öncüsü Takımına 5 tane daha Takım Öncüsü eklerse ELMAS LİDER olur.
Elmas Lider alt ekip priminin 7 katını almaya hak kazanır.
Elmas Liderin Grubunun aylık satışı en az 40 000 TL olmalıdır.

ZÜMRÜT LİDER
Elmas Lider Takımına 5 tane daha Takım Öncüsü eklerse ZÜMRÜT LİDER olur.
Zümrüt Lider alt ekip priminin 8 katını almaya hak kazanır.
Zümrüt Liderin Grubunun aylık satışı en az 48 000 TL olmalıdır.

YAKUT LİDER
Zümrüt Lider Takımına 5 tane daha Takım Öncüsü eklerse YAKUT LİDER olur.
Yakut Lider alt ekip priminin 9 katını almaya hak kazanır.
Yakut Liderin Grubunun aylık satışı en az 56 000 TL olmalıdır.

HİÇ ÖDEME YAPMADAN ÜRÜN ALIŞ VE SATIŞ SİSTEMİ

Ürünleri hiç ödeme yapmadan teslim alıp, sattıktan sonra ödüyorsunuz. Satamadığınız ürünleri hiç süre olmadan istediğiniz zaman iade edebiliyorsunuz.

HEDİYE SİSTEMİ

Her 100 tl. 200 tl. 300 tl, 400 tl. ve 500 tl. siparişlerinizde sepetinize otomatik olarak hediye ürünler eklenmektedir.

İSKONTO SİSTEMİ

250 tl. üzeri sipariş verdiğinizde tek ödemeli %10 indirim uygulanmaktadır.

Forivia katalogtan satış sistemini incelemek ve ücretsiz kayıt için tıklayınız.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

3 Yorumlar

 1. EMİNÖNÜNDE BULUNAN SÜS MAĞAZAMIZ İÇİN NİKAH ŞEKERİ KINA MALZEMELERİ BEBEK ŞEKERİ KONUSUNDA EVİNDE İMALAT YAPABİLECEK ŞAHISLAR ARANMAKTADIR. İŞ EMİNÖNÜNDEKİ MAĞAZAMIZDAN VEYA
  KÜÇÜKKÖY SU DEPOSUNDA BULUNAN ALBAYRAK SİTESİNE YAKIN BÖLGEDEN YANİ OTURDUĞUMUZ BÖLGEDEN TESLİM ALINACAKTIR.
  BEN ESENLERDEYİM BAĞCILARDAYIM GÜNGÖRENDEYİM SİZ GETİRİR MİSİNİZ GİBİ SORULAR LÜTFEN SORMAYIN. ŞAHIS MALZEMELERİ KENDİSİ ALIP YİNE KENDİSİ BİTMİŞ OLARAK TESLİM EDECEKTİR.
  HARİCİNDE TOPTAN OLARAK SÜSLEME SEKTÖRÜ İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARIMIZ MEVCUTTUR. ÖDEMELER İŞ TESLİMİ ESNASINDA VERİLMEKTEDİR.
  NOT: SADECE DAHA ÖNCEDEN İŞ YAPMIŞ AYNI ZAMANDA GERÇEKTEN PARAYA İHTİYACI OLAN KISACASI İŞİNE SAHİP ÇIKACAK KİŞİLERİN ARAMASINI RİCA EDERİZ.
  EVDE ZAMAN GEÇİRMEK, CAN SIKINTISINI GİDERMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR VAKTİMİZİ LÜTFEN ALMAYINIZ. ( DAHA ÖNCE EVİNDE HERHANGİ BİR İŞ YAPMAMIZ ŞAHISLARA İŞ VERİLMEYECEKTİR. )
  İRTİBAT EŞREF BEY: 0553 237 36 36

 2. maltepede yaşıyorum. Ek gelir olarak evde poşet katlama iş, nikah şekeri işi, boncuk işi, davetiye katlama işi vs…yapmak istiyorum.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 3. Bursa’da yaşıyorum. Ek gelir olarak evde poşet katlama iş, nikah şekeri işi, boncuk işi, davetiye katlama işi vs…yapmak istiyorum.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir