Anasayfa / Kariyer ve İş / Evmanya.com 2012’de 30 kişiyi daha işe almayı planlıyor

Evmanya.com 2012’de 30 kişiyi daha işe almayı planlıyorEVMANYA.COM 30 kişi
Bir buçuk yıllık geçmişi bulunan Evmanya’da 20 kişi çalışıyor. Kadınların internet üzerinden alışveriş sıklığının artmasının, ev ve dekorasyon ürünlerine olan ilgiyi de artırdığını belirten Evmanya.com Kurucu ve CEO’su Aslı Gökdere, “Böylece yüzde 60’ın üzerinde büyüme yakaladık. 2012 ev ve dekorasyon ünlerinin yılı olacak” diyor.
Evmanya 2012’de yüzde 100’ün üzerinde büyüme hedefliyor. Buna paralel olarak 2012’de 30 kişiyi daha işe almayı planlıyor. Firma, yazılım uzmanı, satın alma sorumlusu, depo sevkiyat sorumlusu, pazarlama uzmanı, müşteri hizmetleri başta olmak üzere tüm departmanlar için istihdam yaratacak. Üniversitelerin e-ticaret bölümleriyle iletişim halinde olan firma, öğrenci ve yeni mezunlara staj ve iş imkanları sunuyor. Ayrıca web sitesindeki İK bölümünden de başvuru kabul ediyor. İlgilenenler ik@evmanya.com özgeçmiş gönderebilir.

  İş Kazalarında İşçilere TavsiyelerYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir