Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Exper yeni reklam filmi – Exper’le görün

Exper yeni reklam filmi – Exper’le görünExper Reklam Filmi

Yenilikçi ürün grubuyla trend teknolojileri bilgisayar tutkunlarına sunan Exper’in “Experle Yaşa” sloganı ile hafızalarda yer edecek reklam filmlerinde kalabalık bir ekip görev aldı. Filmlerin packshotun’da kullanılan Exper’in X logosu ise “son teknolojiyi” çağrıştıran vurgusuyla dikkat çekiyor.

 

Marka ile tüketici arasında sıcak bir bağ kurmak ve bunu hissettirebilmek için yapılan senaryo ve hazırlık çalışmalarının yanı sıra, filmlerde Exper ürün ailesinin yeni üyeleri Sytyle Pearl netbook; tablet PC kategorisinde Easypad ve notebook kategorisinde Karizma, 2. Nesil Intel Core I işlemcili serileri kullanıldı. Mobil ürün gruplarına olan ilginin artmasıyla 2011’de mobil ürünlerde ciddi atılım yapan Exper; reklamlarında tüketicinin ihtiyacı olan son teknolojiyi sunduğunu özellikle vurguluyor.
Türkiye’nin en güçlü destek ağına sahip olan Exper; satış sonrası hizmetlerdeki farklılığını da “Destek Hattını”nı ön plana çıkardığı filminde tüketicilere aktardı.

Reklam filminin ana unsurunu oluşturan görsel efektler, üç boyutlu animasyonlarla zenginleştirilirken, 3 farklı reklamda kullanılan tüm görsel efektlerin çalışmaları 20 günde tamamlandı. Exper ürünlerinin hayatı kolaylaştırdığı vurgusunun da yer aldığı filmlerin animasyon hazırlıkları 20 gün sürerken, ön prodüksiyon çalışmaları ise 10 günde tamamlandı.

EXPER REKLAM FİLMİ KÜNYESİ:
Reklam Ajansı ADQUARTERS
Reklam Veren Temsilcisi Mert Erinc; Kaan Bayram ; Sinem Serdar
Prodüksiyon Şirketi PTT Prodüksiyon
Yönetmen Bertan Başaran
Post Prodüksiyon İmaj
Müzik Jingle Mingle
Exper Bilgisayar Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında:

Yıldız Holding Bilişim Grubu şirketlerinden Datateknik bünyesinde 1994 yılında faaliyetlerine başlayan Exper, kısa sürede Türkiye’nin lider bilgisayar üreticisi konumuna geldi. Exper, 2010 yılında Grup bünyesinde gerçekleştirilen yeniden yapılanmayla yoluna, Exper A.Ş. olarak devam ediyor. AR-GE çalışmalarıyla rakiplerinden farklılaşan, her yeni ürününde tüketicilerinin beklentilerinin ötesinde ürünler tasarlayan Exper, düzenlediği kampanyalarla da tüketicilerin kolayca bilgisayar sahibi olabilmesini sağlıyor. Ürünlerin yanında hediye ettiği yazılımlarla da tüketicilerine değer katan içerikler sunan Exper, üç yıl üst üste (2006, 2007, 2008) masaüstü bilgisayar gelirlerinde liderlik koltuğuna oturdu. Türkiye genelinde hizmet veren tüm perakende zincir marketlerinde son kullanıcılara ulaşan Exper’in, 1000’i aşkın da bayisi bulunuyor.

  2011 dijital reklamcılık trendleri açıklandıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir