Anasayfa / Şirket Haberleri / Eyüp Sabri Tuncer Perfume Jewels

Eyüp Sabri Tuncer Perfume JewelsEyüp Sabri Tuncer Perfume Jewels

1923’ten beri Türkiye’nin en saygın kuruluşlarından biri olarak hizmet veren Eyüp Sabri Tuncer, www.eyupsabrituncer.com adresinde kendi bünyesinde ürettiği ve bir dünya markası olan Perfume Jewels kişisel bakım ürün setlerini 40 TL yerine KDV dahil yalnızca 5,90 TL’den satışa sunduğu Yılbaşı Kampanyasını stoklarla sınırlı olmak üzere 30 Ocak 2011 tarihine kadar uzattı. Tüketicilerinin kampanyaya göstermiş olduğu yoğun talep nedeni ile yurtdışı için üretilen Perfume Jewels kişisel bakım ürün setlerini yurt içindeki tüketicilerine sunma kararı alan Eyüp Sabri Tuncer, uzatılan kampanya kapsamında terlik hediyeli Perfume Jewels kişisel bakım ürün setini de KDV dahil 9,90 TL’den sunmaya başladı.

Eyüp Sabri Tuncer’in tüketicilerine ikinci müjdesi ise kredi kartına taksit olanağı. 30 Ocak 2011’e kadar www.eyupsabrituncer.com online alışveriş sitesinden yapılacak 100 TL ve üzerindeki tüm alışverişlerde Maximum ve Bonus Kart sahiplerine cazip fırsatlar sunuluyor. Maximum Kart sahipleri 31 Aralık 2010’a kadar +3 taksit fırsatından yararlanırken, Bonus Kart sahipleri ise 30 Ocak 2011’e kadar +2 taksit olanağı ve tek çekimde % 1 bonus fırsatından yararlanıyorlar.
Yılbaşı kampanyasında Perfume Jewels kişisel bakım ürün serisi
Yılbaşı kampanyasında el ve vücut kremi, vücut losyonu ve vücut parfümünden oluşan Perfume Jewels kişisel bakım ürün serisinin Blackberry, Lemon, Papaya, Orange, Melon, Silver Rain, Hot Kisses, Passionate Love ve Cherry Pie gibi büyüleyici 24 farklı koku çeşidi tüketicilerini bekliyor.

Perfume Jewels kişisel bakım ürün serisi el ve vücut kremi, vücut losyonu ve vücut parfümünden oluşuyor. Ekstra nemlendiricili Perfume Jewels el ve vücut kremi, elinize ve tüm vücudunuza güzelliğin sihirli pırıltılarını sunuyor.

Farklı esanslarla zenginleştirilmiş Perfume Jewels vücut losyonunun, yüksek kaliteli doğal cilt nemlendiricisi ve karşı konulmaz esansları sayesinde vücudunuzdaki ipeksi dokunuşlarını hissediyorsunuz.

  Hayal Kahvesi 12'nci şubesini açtı

Perfume Jewels vücut parfümü ise birbirinden cazip esanslar ve kışkırtıcı aromalarla duş aldıktan sonra ya da dilediğiniz zaman kullanıldığında taze ve nemlenmiş cildinizin keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Perfume Jewels ürün serisinden en etkili sonucu almak için, temiz cildinize vücut parfümü, losyonu, el ve vücut kremini bir set olarak kullanmanız öneriliyor.

Eyüp Sabri Tuncer Hakkında:

1923’ten beri kendine ve sevdiklerine özen gösteren tüketicilerin tercih ettiği Türkiye’nin köklü ve saygın kolonya üreticisi Eyüp Sabri Tuncer, yaptığı yatırımlarla sürekli yenilediği gelişmiş üretim tesisinde limon kolonyası dışında 10 değişik kokuda kolonya üretmektedir. Kolonyalarının yanı sıra Gizli Bahçe markası altında sunduğu oda kokularıyla tüketicilerin yıllardır tercih ettiği bir markadır. EST 1923, Eyüp Sabri Tuncer’in doğal yaratıcılık konsepti çerçevesinde sunduğu bir markadır. Bir dünya markası olma hedefiyle yola çıkan EST 1923, Eyüp Sabri Tuncer’in 1923’den beri edindiği tecrübe, güven ve birikiminden güç alır. Her geçen gün yenilenen ileri üretim teknolojisi ve donanımlı uzman kadrosuyla geliştirilmiş doğal içerikli ürünler sunan EST 1923, ürünlerinin doğallığı ve sağlığı ön planda tutan geliştirme süreçlerinin yanı sıra üretim ve paketleme kalitesiyle de fark yaratır.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir