Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Facebook Fotoğraflı Reklam Haberi Gerçekmi?

Facebook Fotoğraflı Reklam Haberi Gerçekmi?Huffington Post’un haberine göre Facebook reklamlarında üyelerin fotoğrafını görüntülediği bilgisini yalanladı. Bunun sosyal mecralarda dolanan bir dedikodudan ibaret olduğunu açıklayan Facebook, reklamlarının eskiden olduğu gibi yayınlandığını belirtti. Hem uluslararası hem yerel medyada pek çok mecra Facebook’un “sponsorlu reklam”larında üye fotoğraflarını kullandığı haberine yer verdi. Facebook sözcüsü bu haberi kötü dedikodu ve yanlış bilgi olarak değerlendirdi. Açıklamasında, Facebook’un sosyal reklamlarını 2007’de yayınlamaya başladığını bildiren görevli, dedikoduların yayılmaya başladığı geçen hafta uygulamayla ilgili herhangi bir değişiklik yapılmadığının altını çizdi. Facebook’un açıklamasına göre, bir kullanıcı Facebook sayfasındaki bir markayı “beğen”irse, diğer kullanıcılar marka adını ve logosunu beğenen kişinin adıyla birlikte görebiliyorlar. Fakat üyenin fotoğrafı gösterilmiyor.
  Cansel Elçin, Türkiye'de şöhreti yakalamadan önce Fransa'da pek çok reklam filminde oynamışYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir