Anasayfa / Haberler / Facebook kapanıyor mu?

Facebook kapanıyor mu?15 Mart'ta ne olacak?

Popüler sosyal ağ Facebook, 15 Martta kapanacağı yolundaki söylentileri esprili bir dille yalanladı.

500 milyondan fazla üyesi bulunan Facebook kendi sitesinden yaptığı açıklamada, “Kapanma yazısı gelmedi, her zamanki gibi çalışmaya devam edeceğiz, bir yere gitmiyoruz, yeni başladık” ifadesini kullandı.
Popüler sitenin kapanacağı söylentisi, online mizah sitesi Weekly World News’in, “Uzaylılar 2011’de Dünya’ya Saldıracak” ve “George Clooney Başkanlığa adaylığını koyacak” gibi flaş haberlerinin arasında, Facebook’un da 15 Mart’ta kapanacağını ilan etmesi üzerine Twitter ve Facebook’un kendisinde hızla yayıldı.

Mizah sitesi uydurma haberinde, “Facebook’u yönetmenin yarattığı stresin hayatını mahvettiğini” söyleyen Facebook’un kurucusu ve başkanı Mark Zuckerberg’in sözde bir basın toplantısında sitenin kapanacağını açıkladığını belirtmişti.

AA

  İş Garantili OkulYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir yorum

  1. merhaba ben 10yıldıristanbulda arapca tercumanlık vede rehberlık yapmaktayım yurt ici yurt dışı seyahat engelim yoktur tercumanlığın her kategorusuna tecrubem vardır fuar iş toplantıları hasta sağlık gezi turları trnsfer otel arac hizmetlerim mevcuttur yurt dışı işlerinizle ciddi fırmalarla heryere gidebilirim teşekkurler zeynep erturk tel 0536 4586881

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir