Anasayfa / Şirket Haberleri / Favori 62. Mağazasını Uşak’ta Açtı

Favori 62. Mağazasını Uşak’ta AçtıKuyumculuk sektörünün lider firması Favori, Uşak’ta açtığı 2. mağazası ile tüm Türkiye’de yayılmaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük altın takı mağaza zinciri olma yolunda ilerlediklerini açıklayan Favori Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Selami Özel; Uşak’ta açılan yeni Favori mağazasının en seçkin tasarımları, en üstün kalite standartlarında sunacağını, her hafta geliştirilecek yeni takı modelleriyle her zaman rakiplerinden bir adım önde olacağını söyledi.
İki yıl önce belirledikleri bayilik hedeflerini yükselttiklerini belirten Dr. Selami Özel”Yurtiçi ve yurtdışında oldukça yüksek taleple karşı karşıyayız. Halihazırda toplam 170 mağaza için franchise sözleşmesi imzaladık. Açılan 62 mağazanın yanı sıra 38 mağazamız da plan ve dekorasyon aşamasında. Yani yakın zamanda kapılarını açacak”şeklinde konuştu.

Yaşanan küresel krizin Türkiye’deki perakende kuyumculuğun değişim ihtiyacını hızlandırdığını belirten Özel; “Favori olarak geliştirdiğimiz çağdaş mağazacılık anlayışı ile bayilerimizineskiye oranla en az iki misli satış yapmalarına yardımcı oluyoruz. Açılan bayilerimiz, hepsi fabrikamızda üretilmiş seçkin tasarımları, en üstün kalite standartlarında ve en iyi hizmetle sunarak yüksek müşteri memnuniyeti sağlayabiliyor” dedi.

Yılda 6 bin yeni model tasarlıyor

Avrupa’nın en büyük ve modern altın takı üretim tesisine sahip olan Favori, bir kuyumcu mağazasında satılan ürünlerin %95’ini bu tesiste üretebiliyor ve yılda 6.000 farklı model geliştirebiliyor. Her yaşa ve zevke yönelik koleksiyonlar oluşturan Favori’nin ana marka şemsiyesi altında; Favori Pırlanta, Favori Goldy, Favori Lovely, Favori Alyans, Favori Antique, Favori Boutique, Favori Colore gibi farklı konseptlerde alt markalar yer alıyor.

  DKaprol Markafoni’deYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir