Anasayfa / Şirket Haberleri / FAVORİ, Erzurum Oltu Taşı Koleksiyonu

FAVORİ, Erzurum Oltu Taşı Koleksiyonu
Favori Oltu Taşı-1

Şehirlere özel koleksiyonlar hazırlayan FAVORİ, Erzurum Oltu Taşı Koleksiyonu ile Oltu taşını yeni bir yorumla beğeninize sunuyor.

Şehir koleksiyonları ile kültürel değerlere sahip çıkan Favori, Ege Kültür Koleksiyonu, Çanakkale Destanı Koleksiyonu, Edirne Uzunköprü Koleksiyonu’ndan sonra şimdi Erzurum Oltu Taşı Koleksiyonu’nu ile buluştu. Erzurum’un siyah incisi Oltu Taşı Favori’nin usta tasarımcılarının elinde yeni bir yorumla hayat buluyor. Pırıl pırıl taşlarla bezenen ve modern tasarımlarla yeniden yorumlanan Erzurum Oltu Taşı Koleksiyonu, kolye uçları, küpeler ve yüzüklerden oluşuyor.Her biri ince bir işçilikle üretilen ve tasarımı ile göz dolduran koleksiyon 40 parçadan oluşuyor. Erzurum’un dünyaca ünlü taşı Oltu’yu, Favori yorumu ile taşımak ve bu özel parçalar ile şıklığınızı tamamlamak için Favori mağazalarına uğrayın. Geçmişten gelen izleri modern bir yorumla buluşturan Favori’nin bu özel koleksiyonu görülmeye değer…

Favori Hakkında:

1992 yılında kurulan Favori Kuyumculuk, Türkiye altın takı sektörünün en büyük şirketleri arasında yer alıyor. 14 ayar altın takı sınıfında lider olan Favori, üretiminin %40`ını başta ABD ve Avrupa ülkeleri olmak üzere toplam 45 ülkeye ihraç ediyor.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir