Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Figure1 Uygulaması İle Sağlık Üzerine Paylaşımlar Yapılıyor

Figure1 Uygulaması İle Sağlık Üzerine Paylaşımlar YapılıyorDeğişik iş fikirleri arayışında olan teknoloji firmaları, akıllı telefonlar üzerine yoğunlaşıyor. Sizlere tanıtacağımız uygulama sağlık üzerine paylaşımların olduğu cep telefonu uygulaması. Bu ve buna benzer uygulamalar teknoloji alananında iş kurmak isteyen girişimcilere fikir vereceği kaşınılmazdır.

figure

Instagram’ın popüler olmaya başlamasının ardından Ask CT Food gibi bir çok foto paylaşım ağları meydana gelmeye başladı. Ask CT Food yemekler hakkında bilgileri paylaşmak için meydana getirilmişti. Peki, neden aynısını sağlık dünyası içinde yapmayalım ki? Figure1 sağlık profesörlerinin fotoğraf yükleme, paylaşma, etiketleme ve yorum yapması gibi bir çok özelliği içerisinde barındırıyor.
MovableScine tarafından geliştirilen platform vein ve Instagram’a oldukça benzer bir yapıya sahip. Bu program üzerindende medikal profesörler kendi yayın akışlarını oluşturuyorlar ve bilgi alışverişleri yapıyorlar. Ayrıca hastaların kişisel haklarını korumak için de programın içerisinde birçok eklenti mevcut. İstenilen yerleri karalama, kapatma yüzlere mozaik gibi birçok farklı özelliği bulunuyor. Ayrıca isterlerse resimleri ekleyenler sadece bu resimleri kimin görmesini istediği gibi kriterler de belirleyebiliyor,hashtag benzeri tagler ile etiketleme işlemi gerçekleştirilebiliyor.

Video size bu uygulama hakkında çok daha fazlasını anlatacaktır, isteyenler şuanda uygulamayı AppStore üzerinden indirebiliyorlar.

Instagram insanların eğlence ve sosyal paylaşımlarını göstermek için kuruldu, Figure1 ise doktorlara ve öğrencilere yardımcı olabilmek bilgilerini arttırabilmek ve daha birçok şeyi eğlenceli yoldan öğretebilmek için kuruldu. Başka hangi sektörde bir resmi eğitim için bu kadar faydalı kullanabiliriz ki?

Website: www.figure1.com

kaynak : www.myfikirler.com

  Farklı İş FikirleriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir