Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Filli Boya Zeki Metin Reklamları

Filli Boya Zeki Metin ReklamlarıIsı yalıtımında faaliyet gösteren Fili Boya Yalıtım Grubu Capatect Isı Yalıtım Sistemleri’nin iletişim kampanyası mecralarda yerini aldı. Türk sineması ve tiyatrosunun iki usta oyuncusu. Zeki Alasya ve Metin Akpınarı bir araya getiren reklam, Ali Taran imzası taşıyor.

Kampanyada doğru yapılmış ısı yalıtımının gerçek bir yatırım değeri taşıdığına vurgu yapılıyor. Isı yalıtımı yaptırma kararından daha önemlisinin, müşterisinin beklentilerine en doğru önerileri getiren, gerekli bilgi birikimi ve teknolojiye sahip, doğru marka ile ısı yalıtımı yaptırmak olduğuna dikkat çekiliyor. Ayrıca Türkiye’de ilk kez ısı yalıtımında kredi kartına taksitle ödeme imkânının sunulduğuna da vurgu yapılıyor.
Peki televizyon ve radyonun yanı sıra Fiili Boya’nın sosyal medya adreslerinden takip edilebilen bu kampanyayı izleyenler tüm bu mesajları alıyor mu? İşte bu noktada sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Zira komedi dünyasının bu iki isminin oyunculuklarının değerlendirildiği ve örnekler üzerinden hareket eden bir anlatım, mesajların daha net anlaşılmasını sağlayabilirdi.

Ekonomist

  İnteraktif Billboardlar, İlginç Billboard ReklamlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir