Anasayfa / Şirket Haberleri / FiloTürk’ten Abonelerine Ücretsiz Araç Bakım Takip Modülü

FiloTürk’ten Abonelerine Ücretsiz Araç Bakım Takip Modülü

FiloTürk’ün sunduğu Mobiliz Mobil Takip ve Filo Yönetim Sistemi ile sahada görev yapan filolarını internet üzerinden 7/24 izleyen kullanıcılar, artık sistem üzerinden araçlarının bakımlarını da takip edebilecek ve otomatik bilgilendirme sayesinde zamandan tasarruf edecek.

Mobiliz Araç Bakım Takip Modülü’nün Sağladığı Faydalar
Türkiye’de saygın 4.500 marka tarafından kullanılmakta olan Mobiliz Mobil Takip ve Filo Yönetim Sistemi yazılımına yeni ilave edilen Araç Bakım Takip Modülü sayesinde araçların bakımları, sigortaları, motorlu taşıtlar vergileri, yedek parça ve servis işlemleri, sistem tarafından artık otomatik olarak takip edilebiliyor, daha önce kişiler tarafından takip edilen işlerin sistem tarafından otomatik olarak takip edilmesi sayesinde harcanan zamandan tasarruf ediliyor.Sisteme önceden girilen bilgiler ile araç sahiplerine talep ettiği gün sayısı kadar önce ve ödeme günlerinde ayrıca olmak üzere iki kez hatırlatma mesajları iletiliyor. Hatırlatma uyarısı olan araçlar ana sayfa ekranında gösteriliyor.

Araçlara yaptırılacak bakımlar ve ödenmesi gereken vergiler ile ilgili sistemden raporlar alınabiliyor.

Ayrıca araçlar için yaptırılan tüm işlemler kat edilen mesafeler bazında sisteme kaydedilebiliyor ve daha sonra rapor olarak alınabiliyor. Araç mesafesi ve iş makinelerinde süreye bağlı bakım işlemleri otomatik olarak sistem tarafından takip edilebiliyor.

FiloTürk Hakkında:

FiloTürk, Mobiliz teknolojisinden daha fazla müşterinin faydalanmasını sağlamak üzere, satış, pazarlama, müşteri ilişkileri ve satış sonrası servis hizmetlerine odaklanmış Türkiye’nin ilk ve tek Mobil Takip Operatörü’dür.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir