Anasayfa / Ekonomi Haberleri / Finansbank A.Ş. Koruma Amaçlı Şemsiye Fonu

Finansbank A.Ş. Koruma Amaçlı Şemsiye FonuBugünün Yatırım Araçları kapsamında yatırımcıların piyasa beklentilerine ve günün ekonomik koşullarına uygun yenilikçi yatırım alternatifleri sunan Finansbank, ürün çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Finansbank, altın fiyatlarında artış beklentisi olan yatırımcılar için anapara koruma amaçlı yepyeni bir fon çıkarıyor.

Halka arzı 18-22 Temmuz 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek yaklaşık 1 yıl vadeli
Finansbank A.Ş. Koruma Amaçlı Şemsiye Fonu’na Bağlı B Tipi %100 Anapara Koruma Amaçlı Onüçüncü Alt Fonu ile yatırımcılar, altının Amerikan Doları cinsinden ons fiyatının artışından belirli bir oranda yararlanabilecek.

Yenilikçi ürün yönetimi politikaları ile yatırımcılarına farklı alternatifler sunmayı sürdürdüklerini belirten Finansbank Perakende Bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkin Aydın,“ Bugünün Yatırım Araçları adı altında geliştirdiğimiz ürünlerle yatırımcılara birikimlerine yüksek getiri sağlayacak alternatifler üretiyoruz. Halka arz edeceğimiz Finansbank A.Ş. Koruma Amaçlı Şemsiye Fonu’na Bağlı B Tipi %100 Anapara Koruma Amaçlı Onüçüncü Alt Fonu riske girmek istemeyen ancak TL mevduatının üstünde bir getiri elde etmek isteyen yatırımcılar için geliştirdik. Altının uzun zamandır süren yükselişinin devam etmesi bekleniyor, bu beklentinin fona olan ilgiyi artıracağını düşünüyoruz’’ dedi.
Finansbank A.Ş.’nin Koruma Amaçlı Şemsiye Fonu’na Bağlı B Tipi %100 Anapara Koruma Amaçlı Onüçüncü Alt Fonu ile ilgili daha detaylı bilgiye www.bugununyatirimaraclari.com adresinden ve Finansbank şubelerinden ulaşılabilir.
Finansbank A.Ş. Hakkında:

Türkiye’nin önde gelen bankacılarından Hüsnü Özyeğin öncülüğünde kurulan Finansbank, 26 Ekim 1987 tarihinde faaliyete geçti. 2009 yıl sonu itibariyle 461 şube ve 10.107 çalışanıyla faaliyet gösteren Finansbank bankacılık hizmetlerini Türkiye’de yaygın olarak yürütmektedir. 2000 yılında Finans Portföy Yönetimi Şirketi ile Finans Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nı faaliyete geçiren Finansbank aynı yıl, sürekli artış gösteren bireysel müşterilerine sunduğu hizmet yelpazesine İnternet ve Çağrı Merkezi bankacılığını ekledi. İnternet ve telefon bankacılığı işlemlerini artırarak sürdüren Finansbank Telefon Bankacılığı, European Call Center Awards 2003 Yarışması’nda Avrupa’nın En İyi Çağrı Merkezi seçildi. 2001 yılında Commercial Union Sigorta ve Commercial Union Hayat Sigorta’daki hisselerini CGU International Insurance PLC’ye satan Finansbank, aynı yıl Finans Sigorta A.Ş.’yi kurdu.

  Dolar, Euro Almalı mı Satmalı mı?Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Zenginlere Özel Portföy Önerileri

SPK (Sermaye Piyasası Kurulu) tanımına göre, cebinde 1 milyon TL nakit parası olanlar “nitelikli yatırımcı” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir