Anasayfa / Kariyer ve İş / Finlandiya Çalisma İzni

Finlandiya Çalisma İzniFinlandiya çalışma izni fazla sayıda kişi tarafından aratılıyor. Bunun sebebi Finlandiya’nın sağladığı refah seviyesi ile pek çok kişinin çalışmak isteyeceği bir ülke olması. Finlandiya’da çalışma izni almanız için öncelikle oturma izni almanız gerekiyor.
Finlandiya’da 3 aydan fazla kalmak isteyen yabancılara verilen oturma izni, 3 aydan daha kısa süreli bir işte bile Finlandiya’da çalışacak olsanız almanız gereken bir izin.

Finlandiya’da pek çok farklı kurum orada çalışmanız konusunda sizlere yardımcı olabilir. İş ve işçi boulma ofisleri, işçilere ve işverenlere geniş kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda bir önceki yazımızda da belirttiğimiz gibi Monster gibi uluslarası ölçekli iş ilanı siteleri, Finlandiya’daki iş ilanlarını da barındırmaktadır.

Çalışma iznine başvuracaksanız Finlandiya’daki bir firma ile anlaşmanız ve o firmanın sizin yerinize başvuru yapması işlerinizi kolaylaştıracaktır. Başvuru için doldurulması gereken form ise:

http://www.migri.fi/netcomm/content.asp?article=1991

  Zonguldak Orman İşletme Müd. Geçici İşci Alım İlanıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Müşteri Can, Çalışan Canan

Tartışılmaz gerçek: İyi elemana sahip olmayan firmanın başarılı olması mümkün değil. İşte bu nedenle şirketler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir