Anasayfa / Şirket Haberleri / Firmalar İçin Otomatik İş Habercisi Uygulaması

Firmalar İçin Otomatik İş Habercisi UygulamasıYönetim Ofisi

Türkiye’nin en büyük online apartman ve site yönetim sistemi olan YonetimOfisi.Com, firmalar için “Otomatik İş Habercisi” uygulamasını devreye soktu. Yeni uygulama sayesinde YonetimOfisi.Com anasayfasında reklam veren ya da sisteme premium üyelik yapan firmalar, apartman ve site yönetimleri tarafından YonetimOfisi.Com’a gönderilen ürün ve hizmet taleplerinden otomatik olarak haberdar olacak.
Yeni devreye alınan bu uygulamanın, firmaların cirolarına direkt olarak etki ettiğini ve YonetimOfisi.Com üzerinden firmalara otomatik olarak iletilen iş taleplerinden hiçbir komisyon alınmadığını belirten www.YonetimOfisi.Com yetkilileri firmaları bu karlı platforma davet ediyor.
Apartman ve site yönetimleri tarafından ücretsiz olarak kullanılan sistem içerisinde yöneticiler, YonetimOfisi.Com sistemine apartman ya da siteleri ile ilgili olarak her türlü iş, ürün ve hizmet talebini gönderebiliyorlar. “Otomatik İş Habercisi” uygulamasına dahil olan firmalar ise, sisteme iletilen tüm bu taleplerden otomatik olarak haberdar ediliyorlar.

500’e yakın apartman ve site yönetimine hitap eden ve her geçen gün büyüyen YonetimOfisi.Com platformu yetkilileri, sisteme sponsor olmak isteyen kişi ve kuruluşlarla da görüşmelere sıcak baktıklarını ve bu anlamda isteyen her merci ile görüşebileceklerini belirtiyor.
Kaynak: Kurumsalhaberler

  Teksüt 10 milyon dolar yatırımla süt üretecekYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir