Anasayfa / Kariyer ve İş / FLO 2015 Eleman Alım Planları

FLO 2015 Eleman Alım PlanlarıFLO

BİN 500 KİŞİYE İŞ İMKÂNI

FLO, Türkiye genelinde FLO, Polaris ve Sport in Street markalarıyla 350’ye yakın mağazada hizmet veriyor. Dünyanın 40 ülkesine ihracat yapan firmanın 3 bin 300 çalışanı var. Çalışanların yüzde 35’i mağaza yöneticilerinden, geri kalanı ise satış danışmanı ve kasiyer kadrolarından oluşuyor.

flo
2015’te 55 FLO ve 15 Sport in Street mağazası açmayı planlayan firma, bu kapsamda işe bin 500 kişi alacak. Bunların çoğunluğu satış danışmanı olacak. Satış danışmanı pozisyonunda öncelikle iş hayatına ilk defa atılacak olan lise mezunu, ön lisans ya da lisans mezunlarına iş imkanı sağlamayı hedefleyen firma, mevcut ve yeni mağazalarında şirket içi terfi yöntemini devam ettirecek. 2014 yılında 40 mağaza açan ve sadece yeni açılan mağazalar için 850 kişiyi işe alan FLO, bu yıl yönetici alımlarmda çoğunlukla iç terfi yöntemini kullanarak mağazaların yönetici ihtiyaçlarını karşıladı.

  CEO'LAR NE OKUYOR?Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir