Anasayfa / Kariyer ve İş / Flo 300 personel işe alacak, Flo iş başvurusu

Flo 300 personel işe alacak, Flo iş başvurusu2017 sonu itibariyle çalışan sayısını bin 350’ye çıkaracak olan Flo’nun 88 mağazası bulunuyor. Firma, yıl sonuna kadar 7 mağaza daha açmayı hedefliyor.

2018’de en az 25 mağaza açacaklarını belirten Flo Genel Müdürü Selim Taşkın, 300’den fazla kişiyi işe almaya hazırlandıklarını belirtiyor. Flo, mağazaları için satış danışmanları ve mağaza yöneticileri istihdam edecek. Merkez ofisinde ise İK, denetim, Floakademi, görsel, ürün yönetimi, lojistik, satış sonrası hizmetler ve muhasebe departmanları için işe alım yapacak.
Mağazalar için dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık, en az lise mezunu olan, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş adaylar aranıyor. Merkezde ise üniversite mezunu, sürekli öğrenen, bilgiyi paylaşan, gelişmeye açık, heyecanlı, katma değer yaratabilecek, analitik, işinin lideri olabilen, etkin iletişim becerilerine sahip, proje tecrübesi olan çalışanlara öncelik veriliyor.

Flo iş başvurusu için linke tıklayınız.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Üniversitelerde İş Garantili 10 Bölüm

ÇAĞIMIZ “Bilgi Çağı” olarak tanımlanıyor. Bilgi en büyük zenginlik ve değer olarak genel kabul görmenin …

Bir yorum

  1. kaynak torna ustasıyım b ehliyetimvar follif ehliyetimvar montaj yaparım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir