Anasayfa / Kariyer ve İş / FLO ve Polaris Mağazalarında İş Fırsatı

FLO ve Polaris Mağazalarında İş FırsatıZiylan Grup istihdama destek, işsizlere müjde veriyor!

BÜNYESİNDE FLO VE POLARİS GİBİ PERAKENDE MARKALARINI BULUNDURAN ZİYLAN GRUP, KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİ İLE ÜCRETSİZ VE İSTİHDAM GARANTİLİ “MARKA MAĞAZACILIĞI SATIŞ YÖNETİMİ” ADI ALTINDA SERTİFİKA PROGRAMLARINI BAŞLATIYOR.
Kültür Üniversitesi İncirli yerleşkesin-de Kültür Üniversitesi öğretim üyeleri ve Ziylan Grup eğitmenleri tarafından verilecek derslerin sonunda başarılı olan kursiyerlere “Marka Mağazacılığı Satış Yönetimi” sertifikası verilecek. İŞKUR garantili 180 saat sürecek üniversitedeki teorik eğitimde Pazarlama, Satış, Mağazacılık, İngilizce, Bilgisayar ve benzeri birçok konuda eğitim alacak olan kursiyerler 180 saat de FLO ve Polaris mağazalarında staj imkânına sahip olacaklar. Başarılı olan kursiyerlere FLO ve Polaris mağazalarında iş fırsatı veriliyor. Türkiye’de ilk defa yapılan bu ücretsiz sertifika programı için katılımcıların Kültür Üniversitesi yerleşkesi İŞKUR ofisine müracaat etmeleri gerekiyor. 0212 498 49 40

  İşten kibarca nasıl ayrılabilirim?Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir yorum

  1. 450-500 metre kare bı dukkan kıraladım flo bayılığı almak ıstıyorum bunun ıcın ne kadar para gerekıyor benı bılgılendırırsenız sevınırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir